آشنایی با برخی مکمل های زیبایی 


آشنایی با برخی مکمل های زیبایی 

آشنایی با برخی مکمل های زیبایی 

 

گیاه پنجه گربه ای (CATS CLAW)  

این مکمل به عنوان گیاه خودرویی از کشور پرو شناخته شده است. این گیاه مستقیماً از جنگلهای بارانی سالخوردهٔ آمازون آمده است. این ماده یک ضد اکسیدان طبیعی است. یکی از مهمترین فواید این مکمل آن است که همانند یک مادهٔ ضد ورم (کاهش دهندهٔ برآمدگی) عمل میکند. این ماده برای تسکین ورم مچ پا و پف کردگی عمومی بدن و همچنین برای رفع PMS به کارمیرود.

کولین choline

در این مکمل چربی و کلسترول بدن را میسوزاند. به تولید هورمون در بدن کمک میکند. این . .ماده همچنین عوارض پیری را به عقب می اندازد.

کوانزیم کیوده COENZYME Q10

این ماده به طور طبیعی در بدن تولید می شود و به عنوان مکمل برای بالا بردن قدرت مغز وطولانی تر کردن دوره جوانی شناخته شده است. در تحقیقی، مقداری از این دارو به موشها خورانده صبر شد و مشاهدات نمایانگر این مسئله بود که موشها طول عمر بیشتری یافتند، و فعالیت و جنب و جوش آن مر ته اند به حنگ نها نیز بیشتر شده بود. این ماده در بین خانمها طرفداران بسیاری دارد، زیرا با ن میتوانند به جنگ - - چین و چروک های بدن خود بروند.

دنگ گال DANG GUL

این ماده به نام های «دانگ کویی» و «تنگ کویی» نیز شناخته شده است. این ماده یک مکمل قوی چند منظوره است که می تواند در لیست ویتامینهای شما قرار گیرد. همان طور که از نام آن پیداست، این ماده از داروهای قدیمی چینی است. کاربردهای T شامل درمان مسائل مربوط به امرتب بودن دوران قاعدگی «گرفتگی عضلانی و PMS) و مشکلات دوران یائسگی است. این ماده همچنین برای رفع گاز و ورم معده نیز کاربرد دارد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد