آشنایی با پرکاربردترین اصطلاحات آرایشگران…


آشنایی با پرکاربردترین اصطلاحات آرایشگران…

آشنایی با پرکاربردترین اصطلاحات آرایشگران...

 

اصطلاحاتی که آرایشگران به کار میبرند چه معنای دارند؟

 آیا شما هنگامی که به آرایشگاه می روید، نام مدلی که میخواهید موهایتان را کوتاه کنید میدانید؟

 اگر شما بار اول با نام آنها آشنا شوید، بار دوم که به آرایشگاه می روید، دقیقاً میدانید که آرایشگر شما موهایتان را چطور کوتاه خواهد کرد.

لولايت

این رنگ مو، زمانی بدست میآید که سایه های تیره ای در قسمتهایی از موهای شما بوجود آید. این رنگ معمولاً از رنگ موهای شما تیرهتر است.

مدل شلوغ

  • مدلی است که موها به طور تدریجی از کوتاه به بلند میرسد.

مدل کوتاه و بلند

زمانی است که موها را در اندازه های متفاوت کوتاه کرده، و با این کار حجم موها بیشتر می آید، و تحرک بیشتری خواهند داشت.

مو های نمناک

من شخصاً این حالت مو را دوست دارم چون موها را براق تر جلوه میدهد. برای نمناک و خیس نشان دادن موهایتان، ابتدا2/1 میوه آواکادوی رسیده و خرد شده را با 4/1دوفنجان روغن زيتون مخلوط کنید، و بر روی موهای نمود قرار دهید. سپس موها را در یک فویل آلومینیوم بپیچید، و بگذارید برای ۳۰ دقیقه بر روی موهایتان باقی بماند. در نهایت موها را شامپو کرده و آبکشی نمایید. توصيه:اگرژل و نرم کننده را با هم مخلوط کنید، میتوانید هم خشکی موها را کمتر کنید، وهم ظاهری نمناک به موها بدهید.

موهای شق

  • برای اینکه موهای شما تکه تکه ای و جدا از هم به نظر، آیند همانند هنرپیشه های نمایش ها بی بایستی به دنبال یک نمکپاش باشید. برای این کار، ابتدا ۲ قاشق غذاخوری نمک را با 4/1فنجان روغن بادام مخلوط کنید و آن را بر روی موها با آب فشانه بپاشید. سپس اجازه دهید که موها خود به خود خشک شوند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد