آشنایی با چند خواب آور گیاهی…


آشنایی با چند خواب آور گیاهی…

آشنایی با چند خواب آور گیاهی...

 

* قطره روغن اسطو خودوسی را روی دستمالی بچکانید و آن را داخل بالشتان قرار دهید. این روغن انتشار امواج آلفا را که القا کننده  خواب هستند، افزایش می دهد.

* چند قطره اکالیپتوس را روی دستمالی بچکانید و داخل بالشتتان قرار دهید. اکالیپتوس مجرای بینی را تمیز میکند، و سبب می شود که تنفس بهتر صورت گیرد و به خواب عمیقی فرو روید.

ماسک دست

ابتدا یک قاشق چایخوری روغن زیتون را با محتوای یک کپسول E( ه 0 ۱۰ واحد) ترکیب کنید، به این ترکیب پودر شیر خشک اضافه کنید. سپس محلول حاصله را روی دست ماساژ دهید.

برای اینکه این محلول کاملاً در دست نفوذ کند، از دستکش کتانی در طول شب استفاده کنید.

نرم کننده  پا

1/4 فنجان و ازلین را گرم کنید، تا آب شود(طوری که غلظتی مانند ژل داشته باشد.) وازلین را بالمقاشق چایخوری آب لیموترش ترکیب کنید. این ترکیب را روی پاها ماساژ دهید. یک جفت جوراب کتانی کلفت را در طول شب بپوشید، تا مواد کاملاً در پا نفوذ کنند.

نرم کننده  مو

ابتدا اگر موهایتان بلند است با جوراب شلواری کهنه ای دم اسبی کنید. سپس یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را کف دستتان بریزید، دستها را به هم بمالید و موی دم اسبی خود را با روغن آغشته کنید. اگر موهایتان کوتاه است قشری از روغن را به نوک موها، طوری که به ریشه  مو نرسد بمالید. در نهایت هنگام شب کلاه شنا را روی موها بکشید. هنگام صبح موها را شامپو کرده و نرم کننده بزنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد