آموزش  ترفندهای تخصصی…


 آموزش  ترفندهای تخصصی…

 آموزش  ترفندهای تخصصی...

 
  • به کرم پنهان کننده و یا کرم پودر سایه چشم زرد اضافه کنید، تا حلقه های سیاه دور چشم را پنهان کرده و همچنین این سایه چشم ته رنگی سیاو پوست را برطرف کند.
  • اگر سایه چشم آبی یا سبز به کرم پنهان کننده یا کرم پودر اضافه کنید، این سایه رنگ قرمزی پوست را پنهان کرده و مویرگهای زیر پوست را نشان نمی دهد.
  • باقی ماندهٔ کرم پنهان کننده یا کرم پودر که به آن سایه چشم اضافه کردهاید را در ظرف کرم پودر تان بریزید. این کرم پنهان کننده عالی خواهد شد. زیرا آب این کرم به تدریج تبخیر شده و غلظت آن بیشتر می شود و به خوبی معایب پوست را میپوشاند. و هم چنین کرم پودر شما بهتر روی پوست صورتتان عمل کند.

چشمها چشمها می بایستی نقطهٔ اصلی آرایش صورت شما باشد. آنها اولین جزء صورت شما هستند که همه به آن توجه می کنند. قانون کلی در مورد رنگها بدین صورت است: هر چه چشم تیره تر باشد.

بعد از آرایش رنگ آن سیرتر می شود. پوست تیرهتر بیشتر رنگ را به خود جذب میکند. از رنگ سیر مانند طلایی، خاکستری تیره، بنفش، مسی، آبی سیر و قهوهای برای پوستهای تیره استفاده کنید. برای چشم های روشن، از رنگهای قهوهای مایل به خاکستری، خاکستری روشن، زردکمرنگ قهوهای مایل به زرد و آبی های روشن استفاده کنید.

توصیه: همیشه سایه چشم سفید در دسترس داشته باشید. این سایه سبب می شود که چشم درشت تر بنظر آید، و استفادهٔ آن روی استخوان ابرو حالت چشم را زیباتر می کند. با مالیدن این سایه هم چنین چهرهای که توسط یک فرد تازه کار آرایش شده است، جلوهٔ ملایمتری پیدا میکند.

توصیه: روغن بچه را همیشه در دسترسی داشته باشید. این روغن موجب می شود که سایه چشمها و رژ گونه ها برای مدت طولانی تری لطافت اولیهٔ خود را حفظ کنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد