آگاهی از نحوه ی تغذیه با شیر مادر


 آگاهی از نحوه ی تغذیه با شیر مادر

 آگاهی از نحوه ی تغذیه با شیر مادر

 آگاهی از نحوه ی تغذیه با شیر مادر تعهد فوق العاده ای را در بر می گیرد، بنابراین اگر دوست ندارید، خودتان را مجبور نکنید. اگر فکر می کنید که تغذیه با شیر خشک بهترین تصمیم برای شما و فرزندتان است در این مورد احساس گناه نکنید.

شاید بشنوید تغذیه با شیر مادر بهترین فرصت را برای ارتباط مادر و فرزندش فراهم می کند، ولی تغذیه با شیر خشک نیز می تواند روشی بسیار گرم و دوست داشتنی برای تعامل با فرزند ش ما باشد، و نه تنها برای مادر، بلکه برای همسر و هر کس دیگری که ممکن است در نگه داری از نوزاد کمک کند.

گرچه تغذیه با شیر مادر از مزایای غیرقابل انکار معینی برخوردار است، اکثر نوزادانی که با شیر خشک تغذیه شده اند، کاملا سالمند و سالم باقی می مانند. هر تصمیمی که می گیرید، قبل از زایمان بگیرید، بنابراین برای آمادگی برای لحظه ای که نوزادتان شروع به شیر خوردن می کند، زمان کافی دارید. برخی از خانم ها برای مدتی شیر دادن را انتخاب می کنند تا ببینند آن را دوست دارند یا نه.

برخی از ابتدا به کار بردن هر دو روش شیر مادر و شیشه را انتخاب می کنند (پر کردن شیشه هم با شیر خشک و هم با شیر مادر که دوشیده و در یخچال نگهداری شده باشد).


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد