قالب وردپرس درنا توس
خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / آیا غدد سرطانی خطرناک هستند؟؟؟
غدد سرطانی
غدد سرطانی

آیا غدد سرطانی خطرناک هستند؟؟؟

آیا غدد سرطانی خطرناک هستند؟؟؟

غدد سرطانی

این تومورها از نظر طب گیاهی و رمی است سوداوی که از احتراق صفرا یا احتراق بلغم که اندکی صفرا نیز با آن سوخته شده باشد پدید می آید و معتقدند که سودای طبیعی به تنهایی عامل اصلی آن نمی باشد. این بیماری بدخیم در زنان در سینه و رحم و در مردان در پا و دستگاه گوارش و دستگاه تناسلی ادراری و گاهی در صورت دیده می شود. اما این قانون کلی نیست هر جا که میل او باشد، میتواند نزول اجلال فرماید.

درمان غدد سرطانی

 امید است با پیشرفت دانش پزشکی روزی فرارسد که بیماری بدون درمانی وجود نداشته باشد. ابوعلی سینا معتقد است که هر دردی با گیاهی درمان و هر گیاهی دردی را درمان خواهد کرد(به امید آن روز).

افتیمون، را نرم کوبیده در ماء الجبین حل کرده مکرر بنوشند. از غذاهای مولد خون رقیق مثل ماء الشعیر، سوپ مرغ، سوپ گوشت بره و بزغاله، شیره تخمه خرفه، خیار و خربزه استفاده کنند و از خوردن مولدات سوداکاملاً باید پرهیز کرد. در ابتداء از ضماد ورق سرب حل شده در آب گشنیز و تا جریزی مرتب استفاده شود تا از بزرگ شدن آن حتی الامکان جلوگیری کند (این دستور به صورت ضماد به کار میرود).

این دارو را با گل ارمنی، روغن زیتون و آب کاهو آمیخته ضماد کنند و از ضماد اشیاء قوی خودداری نمایند.زیرا ممکن است باعث پراکندگی سلول های سرطانی شود. داروهای گذشته را می توان در اینجا نیز به کاربرد لیکن باید توجه داشت، دارویی به کار برده شود که باعث سفت شدن کامل تومور شده تا از این طریق جریان تغذیه غده مختل شود. منجر به گچی شدن (کالیفکاسیون) داخل تومور گشته تا از دست اندازی به جای دیگر جلوگیری به عمل آید و این روش وقتی مؤثر است که مبداء و منشاء اولیه تومور همان محلی باشد که دارو گذارده می شود در صورتی که این تومور از جای دیگری بدین جا آمده باشد هیچ گونه معالجه ای سود بخش نخواهد بود. دارویی که می تواند تومور را از رشد و نمو باز دارد قبلاً در این مبحث آمده است. لیکن برای بهره برداری بیشتر به شرح زیادتر احتیاج است. روغن گل ۵۰ گرم، آب گشنیز نصف لیوان، آب تاجریزی نصف لیوان، ورق سرب نازک ۲ عدد سرب ها را بایست روی جسم خشکی به سایند و آب آن را به محلول های فوق اضافه کنند از این مایعات مرتباً روی محل بیماری بمالند.

سفیداب قلع ۵ گرم

آب بارهنگ یک استکان

کات کبود ۵ گرم

نشاسته ۱۰ گرم

گل ارمنی ۱۰ گرم

صمغ عربی ۵ گرم

مردار شنگ ۵ گرم

موم ۵ گرم

شادنج ۵ گرم

همه را نرم کوبیده در روغن گل ریخته آب بارهنگ را اضافه نموده روی محل درد ضماد کنند.

کات کبود، گل ارمنی، گل سرخ همه را نرم کوبیده در روغن گل ریخته یکخرچنگ را سوزانده خاکستر آن را به این داروها اضافه کرده ضماد نمایند.

 گل همیشه بهار ۱۰ گرم یک فنجان عصر جوشانده به مدت زیادی مصرف نمایند تا ۱۰ گرم سورنجان در سرطان های سخت صبح و عصر ۵ گرم در سرطان های نیمهسخت جوشانده میل شود.

 پنیر، مایه خرگوش را با ریشه کبر برابر هم ساییده در آب پخته به محل تومور سرطانی ضماد کنند.

 چنانچه گفته شد اگر به توان هسته اولیه هر تومور سرطانی را به وسیله دارویی بی ضرر خشک کرده و از فعالیت بازداشت، ممکن است به علت خفگی سلول های سرطانی و بی غذا ماندن آنها باعث از بین رفتن تومور گردد. داروهای زیر کم و بیش دارای چنین خاصیتی هستند.

کات کبود ۱۰ گرم

لعاب اسپرزه یکی استکان

سراب ۱۰ گرم

لعاب به دانه یک استکان

سفیداب قلع ۱۰ گرم

آب تاج ریزی یکی استکان

روغن زرده تخم مرغ یک استکان

در ظرف سر بی حل کرده یا در ظرفی که در آن مقداری سرب ساییده باشند، همه داروها را پخته مخلوط کرده روی تومور سرطانی قرار دهند و روزانه تومور را با آب تاجریزی، آب برگ خرفه بشویند.

مطلب پیشنهادی

درمان یبوست

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی   پیوست از یک جانشینی و خوردن غذای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *