قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / ابتلا به سرخجه در دوران بارداری
سرخجه در بارداری
سرخجه در بارداری

ابتلا به سرخجه در دوران بارداری

ابتلا به سرخجه در دوران بارداری

 

سرخجه. پزشک شما مصونیت شما را در برابر سرخجه نیز (که به آن سرخک آلمانی نیز گفته می شود) کنترل می کند. اکثر خانم ها در برابر سرخجه واکسینه شده اند؛ یا به خاطر اینکه در گذشته به آن مبتلا شده اند، خون آنها ناقل پادتن است، که به همین دلیل ابتلا به سرخجه در دوران بارداری بسیار نادر است.

اکثر پزشکان برای اینکه بدانند مادر نسبت به سرخجه مصونیت دارد یا نه، در همان جلسه ی اول معاینه ی دوران بارداری، آزمایش می دهند. هر خانمی که مصونیت نداشته باشد، به او توصیه می شود از تماس با افراد بیمار پرهیز کند. پزشک همچنین به این خانم ها توصیه می کند هرچه زودتر پس از زایمان خود را در برابر سرخجه واکسینه کنند، تا در بارداری های بعدی و آسیب پذیر نباشند. 7 HIV.

در برخی از ایالات، مراقبان بهداشتی به پرسش عادی نسبت به تمایل شما در انجام آزمایش HIV ویروسی که باعث بیماری ایدز می شود، ملزمند. از آنجایی که دارو و درمان به منظور کاهش خطر انتقال به بچه، همچنین کند کردن روند بیماری در مادر وجود دارد، آگاهی نسبت به وضعیت HIV در ش ما بسیار حائز اهمیت است. یک دکتر معمولا می تواند این آزمایش را همزمان با سایر آزمایش های خون دوران بارداری انجام دهد.

مطلب پیشنهادی

عفونت های سینه

دانستنی های عفونت های سینه در زمان شیردهی

دانستنی های عفونت های سینه در زمان شیردهی     ماستیت (عفونت سینه) عفونت های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *