قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص زنان / اختلال هراس را بشناسید
اختلال هراس
اختلال هراس

اختلال هراس را بشناسید

اختلال هراس را بشناسید

این بیماری حالتی است که در آن فرد بارها و بارها واقعه ای ترسناک را تجربه می کند. در این بیماری زنان و مردان به یک نسبت تحت تأثیر قرار میگیرند.

اختلال هراس معمولا در اوایل جوانی شروع می شود و کریبان کیر افراد خانواده میشود. اگر در دورهٔ حاملگی خود چنین بیماری را تجربه کرده باشید، بعد از تولد فرزندتان حتماً حملهٔ شدیدتری خواهید داشت. این بیماری علامت هشدار دهنده ای ندارد. بدنبال این بیماری ممکن است چند عارضهٔ جسمی برای فرد بوجود آید، از جمله:

-تنگی نفس

-ضربان نامنظم قلب

-درد قفسه سینه

-عرق کردن

-تهوع و استفراغ

-ترس از مرگ یا دیوانگی

-احساس نزدیک شدن به مرگ

تعداد حمله ها می تواند زیاد و پشت سر هم باشد و هر هفته شخص داشته باشد. ولی این امکان هم وجود دارد که فاصله حمله ها به شش ماه نیز برسد. آنقدر که تا سب , از ت سعدیم خط ناکوٹ و سایہ سلامت فد مضت است» تعداد و فاص نرس از حملات بعدی خطرناک و برای سلامت فرد مضر است، تعداد و فاصله حمله اهمیت ندارد. بعضی از زنان آنچنان از حملات بعدی وحشت دارند که این وحشت به مراتب بدتر از خود حمله می باشد.

بعضی وقت ها کسی که دچار حمله شده است از محلی که در آن حمله به او دست داده است میترسد. فردی که هنگام خرید از فروشگاه دچار حمله شده است از آن فروشگاه و یا محلی که فروشگاه در آن واقع است وحشت دارد و دیگر نزدیک ان  خیابان رانندگی نمیکند. این وحشت آن قدر زیاد می شود که دیگر از خانه خارج نمی شود و حتی در میان جمع حاضر نمی شود بر اساس تحقیقات روی افرادی که دچار حمله می شوند قسمتی از مغز کنترل می کند پیامهای کاذبی را دریافت کنند. وقتی شخصی به این بیماری مبتلا است جریان خون در مغز او کاهش می یابد.

مطلب پیشنهادی

سرد مزاجی زنان

سرد مزاجی در زنان قسمت چهارم

نقش تغذیه در رابطه جنسی : تغذیه ناکافی از عواملی است که در تحلیل بردن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *