قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس
ام اس
ام اس

ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس

ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس

 

اگر قادر به راه رفتن نباشید زندگیتان پایان یافته است

کسانی که در زندگی بیش از هرچیز از ناتوانی در راه رفتن می ترسند، هرچه بگوییم ظاهرا باعث اطمینان خاطرشان نخواهد شد. اما تعداد بیشماری از زنان و مردانی را می شناسیم که با وجود وضعیت نشسته شان، پرتحرک، سودمند، ماجراجو و به سختی مشغول کارند. این افراد کار می کنند، ورزش می کنند، مسافرت می روند، روابط زناشویی دارند، بچهدار می شوند و در یک جمله زندگی میکنند.

اگر میخواهید متقاعد شوید، اکیدا به شما توصیه می کنیم با بعضی از این افراد ملاقاتی داشته باشید – در گروه های پشتیبان، در جلسات آموزشی، یا در جامعه ای که در آن زندگی می کنید – و با آنها آشنا شوید. آنها حتی ممکن است به شما بگویند وقتی آدم قدری به زمین نزدیکتر باشد، بوییدن گلهای سرخ آسان تر است.

دنیا سراسر به شما تعلق دارد. مبتلایان به ام اس به اقصی نقاط جهان مسافرت می کنند – برای تجارت، تعطیلات و غیره. آنها به تماشای جاهای دیدنی میروند، با استفاده از ماسک، شناکنان مناظر زیر آب را تماشا می کنند و با قایق های بادی در مناطق کم عمق، قایقرانی میکنند؛ شما هم میتوانید این کارها را انجام دهید. در این فصل، ما راههایی برای رسیدن به جاهایی که مد نظرتان است، به شما توصیه می کنیم و در مورد چگونگی انجام کارهای مورد نظرتان در آن مکانها پیشنهاداتی داریم

مطلب پیشنهادی

انقباضات برکستون - هیکس

انقباضات برکستون – هیکس در دوران بارداری

انقباضات برکستون – هیکس در دوران بارداری   اتفاقات ناگوار و افتادن بارداری ممکن است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *