ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس


ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس

ادامه ی زندگی بدون توانایی راه رفتن در بیماران مبتلا به ام اس

 

اگر قادر به راه رفتن نباشید زندگیتان پایان یافته است

کسانی که در زندگی بیش از هرچیز از ناتوانی در راه رفتن می ترسند، هرچه بگوییم ظاهرا باعث اطمینان خاطرشان نخواهد شد. اما تعداد بیشماری از زنان و مردانی را می شناسیم که با وجود وضعیت نشسته شان، پرتحرک، سودمند، ماجراجو و به سختی مشغول کارند. این افراد کار می کنند، ورزش می کنند، مسافرت می روند، روابط زناشویی دارند، بچهدار می شوند و در یک جمله زندگی میکنند.

اگر میخواهید متقاعد شوید، اکیدا به شما توصیه می کنیم با بعضی از این افراد ملاقاتی داشته باشید - در گروه های پشتیبان، در جلسات آموزشی، یا در جامعه ای که در آن زندگی می کنید - و با آنها آشنا شوید. آنها حتی ممکن است به شما بگویند وقتی آدم قدری به زمین نزدیکتر باشد، بوییدن گلهای سرخ آسان تر است.

دنیا سراسر به شما تعلق دارد. مبتلایان به ام اس به اقصی نقاط جهان مسافرت می کنند - برای تجارت، تعطیلات و غیره. آنها به تماشای جاهای دیدنی میروند، با استفاده از ماسک، شناکنان مناظر زیر آب را تماشا می کنند و با قایق های بادی در مناطق کم عمق، قایقرانی میکنند؛ شما هم میتوانید این کارها را انجام دهید. در این فصل، ما راههایی برای رسیدن به جاهایی که مد نظرتان است، به شما توصیه می کنیم و در مورد چگونگی انجام کارهای مورد نظرتان در آن مکانها پیشنهاداتی داریم


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد