از بین برنده ی همیشگی بوی دهان…


از بین برنده ی همیشگی بوی دهان…

از بین برنده ی همیشگی بوی دهان...

 

چگونه بهتر و راحتتر تنفس کنیم؟

 امروزه ثابت شده است که نفس سالم و شستشوی دهان انسان را قوی و عمر را طولانی میکند. سعی کنید همیشه از محصولاتی که شامل مس، روی و ترکیبات آنها میباشند مصرف کنید. این مواد اثر سولفور بوجود آمده در دهان را که سبب بدی تنفس می شود، حداقل ۲۰ دقیقه از بین میبرد. برای بی اثر کردن اثر سولفور به مدت طولانی تر، قطره هایی از دی اکسیدکلر، روغن آویشن و اکالیپتوس را با هم ترکیب کنید و با آن دهان را بشویید. این مواد خود به خود بوی بد دهان شما را برطرف میکند، و سبب می شود که تنفس شما راحتتر صورت گیرد.

 توصیه: هنگامی که در بیرون منزل غذا میخورید، (در رستوران و یا محلی دیگر) ممکن است فراموش کنید که دهان خود را تمیز کنید در این صورت، همیشه مقداری جعفری خام در دسترس داشته باشید. جعفری سرشار از کلروفیل می باشد و مواد (CloretS, CertS) موجود در جعفری، شما را از بوی بد دهان خلاص میکند.

توجه کردن به ویژگی های مفید و سازندهٔ خودتان

اگر میخواهید صفتی از شما مورد توجه قرار گیرد، با اعمال خود میتوانید کاری کنید که چشمهای همگان به همان سو متمایل گردد. از ویژگیهای نامناسب خود چشم پوشی کنید. مثلاً اگر چهار شانه هستید و پشت شما خمیدگی(قوز) دارد، لباسی پوشید که سر شانه هایش افتاده باشد و اگر پاهایتان خیلی بزرگ است، کفشی که پاشنه های آن زیاد بلند نباشد بپوشید. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و گامهای محکم بردارید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد