از لیفتینگ پلک چه می دانید..؟


از لیفتینگ پلک چه می دانید..؟

از لیفتینگ پلک چه می دانید..؟

لیفتینگ پلک

چشم عمل جراحی بر روی پلکهای زیرین یا بالایی چشم است که طی آن پوست و چربیهای زاید برداشته میشود و یکی از رایج ترین عمل های جراحی پلاستیک است. در عمل پلکهای بالایی، پوست هایی که در اثر پیری حالت افتادگی پیدا کردهاند برداشته می شود. در عمل پلک زیرین عضلات و پوست کشیده شده و چربی اضافه و پف خارج می شود. اخیراً متخصصین متوجه شده اند که چربیها را باید با احتیاط خارج کرد تا از بروز حالت غیرطبیعی و گود افتادگی چشم جلوگیری شود. در بعضی از عمل ها متخصصین ترجیح میدهند به جای خارج کردن چربیهای دور چشم آنها را بازسازی کنند.لیفتینگ پلکچشم باعث از بین رفتن چروک گوشه چشم نمیشود. افتادگی ابرو را نیز از بین نمیبرد و برای درمان آن باید از روش های دیگری استفاده کرد. اگر حلقه سیاه دور چشم شما مربوط به حالت پف آلودگی آن باشد با انجام این عمل کمتر می شود اما رنگ تیرهٔ زیر چشم روشن تر نمی شود.اگر دچار ناراحتی هایی نظیر تیروئید، فشار خون بالا و یا خشکی چشم هستید عمل لیفتینگ پلک چشم برای شما خطرناک و عوارض آن زیاد است.

لیفتینگ ابرو

انجام عمل لیفتینگ ابرو عملی است که باعث جوانتر به نظر رسیدن فوقانی صورت و بهبود افتادگی ابرو - چروک های پیشانی و خطوط افقی و عمودی کنارههای فوقانی بینی می شود. این عمل اغلب به صورت سر پایی تحت بی حسی موضعی و یا تزریق خواب آور انجام می شود.هزینه لیفت ابرو لیفت ابرو از طریق بالا کشیدن ابرو سبب رفع خمیدگی های به وجود آمده در ابرو و از بین رفتن چروک های روی پیشانی شده و از این طریق منجر به جوانتر و پر انرژی تر به نظر رسیدن فرد می شود. جراحی بالا کشیدن ابرو به دو روش کلی ؛ از طریق جراحی لیفت ابرو به صورت لیفت با نخ و جراحی کلاسیک یا اندسکوپی ابرو و یا لیفت بدون جراحی به شکل لیفت ابرو با لیزر ، بالا بردن ابرو با هایفو و لیفت ابرو با بوتاکس یا تزریق ژل انجام می شود .

ماندگاری لیفت ابرو چقدر می باشد ؟

از مزیت های لیفت ابرو این است که پس از انجام آن چهره فرد ، تغییر بسیار زیادی می کند و ماندگاری لیفت ابرو بسیار زیاد است . اما آیا این زیبایی بازیافته تا ابد باقی خواهد ماند . معلوم است که خیر چرا که گرد پیری و گرانش زمین مرتبا و با گذشت هر سال سعی می کنند افتادگی پوست چهره و ابروها را بیشتر کرده و افزایش سن را در چهره فرد نمایان سازند . از این رو هرگز نباید به امید دائمی بودن یک مدل درمان افتادگی و یا روش جوانسازی به سراغ آنها رفت ، بلکه بر عکس باید واقعیت موقت بودن اکثر آنها را پذیرفت .

 

در روش پلاسما جت پلک بالا ، نقاط ریزی از پوست پلک با فواصل کم و معین از هم توسط قلم پلاسما جت سوزانده می شود و بدین صورت  لایه سطحی پوست ( اپیدرم ) از جامد به گاز تبدیل می شود. عملکرد پلاسماپن یا همان قلم پلاسما به گونه ای است که هیچ اسکاری بر جای نمی گذارد .

سوزانده شدن پوست باعث می شود که بخش هایی از لایه های عمقی پوست تبخیر می شود . همین امر باعث می شود که پوست پلک جمع شده و درمان افتادگی پلک اتفاق بیفتد .

لازم به ذکر است که پلاسما جت پلک علاوه بر طرف شدن افتادگی پلک بالا ، در رفع پف پلک پایین نیز به کار می رود . با ما همراه باشید تا شما را با جزئیات از بین بردن افتادگی پلک از طریق این روش بی نظیر و بسیار موثر آشنا سازیم .

جهت مطالعه بیشتر میتوانید این مقاله اختصاصی را بخوانید :  رفع افتادگی پلک 
  • لیفت پلک با پلاسما جت علاوه بر رفع پوست اضافی پلک می تواند به درمان پوست های آکنه ای ، برطرف کردن چروکهای اطراف دهان و چشم نیز بپردازد و ابروها را نیز تا حدودی بالا ببرد .

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد