از پنی سلین و داروهای ضد حیات میکروب فرارکنید…


از پنی سلین و داروهای ضد حیات میکروب فرارکنید…

از پنی سلین و داروهای ضد حیات میکروب فرارکنید...

 پنی سلین و داروهای ضد حیات میکروب 

توصیه من به شما این است که تا می توانید از  پنی سیلین و رفقای ان که ضد حیات هستند فرار کنید. تا پزشک تجویز آنرا ضروری نداند بسراغ آنها نروید زیرا این داروها میکرب های مفید معده را از بین برده شما را ضعیف و مستعد ابتلا بامراض گوناگون می نمایند و از طرف دیگر ویتامین ها (ب - B) بدنرا از بین برده به پیری کمک میکند.

برای اینکه همیشه جوان باشید و عمر طولانی کنید حتی المقدور بااین داروها و سایر داروهای غیرطبیعی نزدیک نشوید و هر موقع از این داروها بناچار استفاده کردید لااقل غذاهائی بخورید که سرشار از ویتامین های (ب) باشند. پنی سلین و سایر داروهای مشابه آن دراصطلاح پزشکی داروهای (آنتی بیوتیک) نامیده میشود. آنتی بیوتیک در لغت به معنی ضد حیات" گاهی اتفاق میافتد که اشخاص غذاهائی که دارای ویتامیتهای (ب - B) هستند زیاد میخورند ولی باز هم به کم بودن آن دچار هستند. علت این امر را باید از دشمنان این ویتامین دانست که یک دسته آنها داروهای ضد حیات مانند: پنی سلین، آنتی ستیک استرپتومیسین، اورئومایسین و کلرومایسین و امثال هم.

درمان سیفلیس با متد پروفسور کاپو. این بیماری با یک معالجه صحیح و طولانی با آب انگور شفا مییابد. در ابتدا معالجه کبیر و معالجه صغیر با انگور را انجام داد. پروفسور نامبرده میگوید: ما بیماران سیفلیس زیادی داشته ایم که با رژیم انگور تحت معالجه قرار دادیم و آنها را معالجه کردیم و با امتحانی که در لابراتوار از تجزیه خون آنها بدست آمده صحبت معالجه ما به ثبوت رسیده است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد