از گارسینیا کامبوجیا چه میدانید…؟


از گارسینیا کامبوجیا چه میدانید…؟

از گارسینیا کامبوجیا چه میدانید...؟

 

کوانزیم۱۰ coenzyme Q

 این ماده برای درمان چاقی، بیماری سکته قلبی، کمبود انرژی و بالا بودن کلسترول بدن مفید است. تحقیقات نشان داده است که علت اضافه وزن بعضی از مردم ناشی از کمبود این ماده در بدن آنهاست، و با استفاده از این مکمل می توانند وزن بدن خود را کنترل کنند. مقدار توصیه شده توسط پزشکان تا ۹۰ میلیگرم از(۱, COQ) است که دارای عوارض جانبی نمی باشد. افرادی که بیماری قلبی دارند، می بایستی ابتدا توسط پزشک معاینه شوند و در صورت اجازه، مبادرت به مصرف این مکمل بکنند.

کریتین Cratine

این ماده یک آنزیم بدون کالری است که کشیدگی طبیعی ماهیچه ها را بهبود بخشیده، و همچنین استقامت بدن را برای تمرینهای ورزشی طولانی تر افزایش می دهد. کریتین به حذف آب در بافت ماهیچهای کمک میکند، که این امر به طور مؤثری موجب التیام ماهیچه ها بدون ورم بدن می شود. مقدار تجویز شده ۱۰ تا ۲۰ گرم هر روز برای هفته اول، و برای روزهای بعدی ۵ گرم می باشد. این محلول به صورت کپسول، تکه و یا حل کردنی با نوشیدنیها موجود میباشد.

گارسینیا کامبوجیاGarcinia cambogia 

گارسیناکامبوجیا، میوهای زردنگ از جنوب شرقی آسیا است. این میوه به صورت پخته مورد .

مصرف قرار میگیرد و عصارهٔ آن برای غنی کردن مواد غذایی به کار میرود و به هضم غذا، به علت وجود اسیدسیتریک در آن کمک می کند. عملکرد آن همانند جوهر لیمو در میوه های دستهٔ مرکبات است. طبق تحقیق انجام شده در طی سالهای ۱۹۷۰ در دانشگاه برندیز و متعاقب آن توسط کارخانه داروسازی به این نتیجه رسیده اند که موش هایی که با سیتریک هیدروکسی تغذیه شده اند ۲۵ درصد از چربی خود را در مدت ۲۲ روز از دست داده اند. این موشها همهٔ چربی موجود در بدن خود را از دست ندادهاند. زیرا اسید سیتریک هیدروکسی از به وجود آمدن آنزیمی که موجب تبدیل کالریهای کوبوهیدرات اضافی به چربی است، جلوگیری میکند. این ماده به صورت قرص و یا تکه ای در فروشگاههای مواد غذایی - بهداشتی موجود می باشد.

چگونه آن را مصرف کنیم؟این مکمل غذایی وقتی بهترین اثر را دارد که آن را ۳۰ تا ۹۰ دقیقه قبل از خوردن غذا، میل کنید. همیشه آن را با یک لیوان آب و یا تکه ای میوه مصرف کنید. این مکمل را اگر همراه با سوپ قبل از غذای اصلی میل کنید، مؤثر خواهد بود.

 گارسیناکامبوجیا از بیش از حد کم کردن وزن بدن به طور طبیعی، جلوگیری می کند. این ماده طبیعی، بدون خطر و اثرات جانبی، اشتها را کنترل کرده و همچنین شبیه به هیچ یک از قرصهای لاغری شیمیایی موجود در بازار نیست.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد