قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / اسپاسم و درمان آن از طریق زالو درمانی
زالو درمانی
زالو درمانی

اسپاسم و درمان آن از طریق زالو درمانی

اسپاسم و درمان آن از طریق زالو درمانی

کیست یا شکاف در نخاعشاید جدی ترین عارضه دستگاه افزایش اسپاسم از علایم شایع این  عارضه محسوب می شود با این وجود، کاهش یا از بین رفتن اسپاسم نیز گاهی می تواند از علایم یک کیست باشد. از بیماری های دیگری که ممکن است در نخاعایجاد شوند، تومورها، سندرم Guillain-Barre و Irasverse Myellitis وضربات نخاع هستند که می توانند باعث تغییر اسپاسم شوند.

بنا به دلایلی تصور می شود که افزایش سن ممکن است منجر به کاهش چشمگیر اسپاسم گردد. با گذشت زمان هدایت عصبی کاهش می یابد، سلول عصبی موجود در نخاع رو به زوال می روند، حجم عضلات و اندازه رشته های عضلانی ممکن است کم شود و جریان خون در نخاع به خودی خود ممکن است کند شود.

%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%b9%d8%b6%d9%84%d8%a7%d9%86%db%8c

تمامی این موارد منجر به کاسته شدن اسپاسم می گردند. موضوع مهم دیگر این است که بعضی ها به مرور زمان یاد می گیرند به خوبی به فعالیت خود ادامه دهند یا حتی به وسیله اسپاسمشان که بر اسپاسمشان  احساس راحتی بیشتری کنند هنگامی که آنها قوی تر می شوند ، می آموزند که بر اسپاسمشان غلبه کنند غلبه کنند یا این که یاد می گیرند که چه چیزهایی باعث اسپاسمشان می شود در نتیجه از آنها دوری می کنند.

مشکلات دیگری خارج از دستگاه عصبی نیز وجود دارند که می توانند باعث افزایش اسپاسم گردند. عفونتهای دستگاه ادراری، پر شدن بیش از حد مثانه و زخم های پوستی نیز تنها مثالهای کوچکی از آن هستند . در نهایت این شما هستید که می توانید از طریق راه های مختلف باعث شویداسپاسم بیشتر از یک مشگل باشد ،

حتی اگر اسپاسم خودش هیچ اشگالی نداشته باشد چیزهایی مانند درد مفاصل مثانه ، خستنگی و کم خونی می تواند اسپاسم را سخت تر از آن چیزی کند که زمانی مقدار معقولی بودنددر نتیجه به اندازه ای می رسد که گویی اسپاسم واقع افزایش می یابد. زالو درمانی یکی از روش های درمان یا مقابله با اسپاسم است. این روش  ارزان قیمت، کم دردسر و با آثار جانبی مفید مانند تقویت سیستم ایمنی بدن است .

مطلب پیشنهادی

علل بروز اهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی

تاثیر عوامل محیطی بر ناهنجاری های فکی و دندانی   -عوامل محیطی عنوان کلیه عواملی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *