اصول انتخاب لباس در فصل تابستان 


اصول انتخاب لباس در فصل تابستان 

اصول انتخاب لباس در فصل تابستان 

 

لباس وزیور آلات مناسب تابستان

بهترین لباسها برای این فصل  لباس کلاسیک (اصیل) برای تابستان مناسب می باشد.

هماهنگی کردن لباس سفید و مشکی

 لباس مشکی هیکل شما را لاغرتر جلوه میدهد. لباس سفید نور و گرما را منعکس میکند و برای تابستان مناسب می باشد و میتوانید آن را با هر لباسی هماهنگ کنید.

استفاده از حداقل زیورآلات در این فصل بهتر است زیورآلات، دستمال گردن و شال کمتر به کار برید. در عوض از کلاه که مناسب این فصل می باشد، استفاده کنید.

لباس  مناسب برای مهمانی های شب و روز

 لباس روشن و ساده برای مهمانی های روز و شب مناسب است. در مهمانی های رسمی توانید از لباسهای براق استفاده کنید.

انتخاب مایوی مناسب

 شما در هنگام شنا به مایو نیاز دارید با توجه به نکات زیر، شما میتوانید مایویی که مناسب هیکل تان باشد انتخاب کنید.

مایوی مناسب برای افرادی که رانهای چاق و درشتی دارند.

 مایویی انتخاب کنید که قسمت بالای آن رنگی و گیرایی بیشتری داشته باشد، و قسمت پایین آن تیره تر باشد.

مایوی مناسب برای افرادی که سینه های کوچک دارند.

مایویی انتخاب کنید که قسمت بالای آن (سینه ها) لایی و اپل داشته باشد. به گونه ای که به قسمت سرشانه و یقه وصل باشد، و قسمت پایین آن جدا باشد و سایز کاسهٔ کرست آن یک سایز از سایز اصلی سینه های شما بزرگتر باشد. چون در غیر این صورت مایو بخصوص در قسمت سینه بدریخت می ایستد.

مایوی مناسب برای افرادی که سینه های بزرگی دارند.

 مایویی انتخاب کنید که قسمت پایین آنها رنگی باشد و بیشتر توجه دیگران را جلب کند و بالعکس قسمت بالای آن طرحی ساده و تیره رنگ و قسمت سینه آن فقط لایی دار باشد.(بدون اپل)

مایوی مناسب برای افرادی که باسن صاف و افتاده دارند.

این افراد بهتر است مایوی خود را از پارچه لیکرا و یا آهار دار انتخاب کنند، تا قسمت باس آنها کاملاً در آن محکم قرار بگیرد. چون این نوع پارچه هاکش می آیند و به بدن میچسبند و هیکل شما را سفت و زیباتر جلوه میدهند.

مایو برای افرادی که کمر پهنی دارند.

این افراد باید مایویی انتخاب کنند که در دو طرف پهلوها تیره و قسمت وسط آن روشنتر * باشد. برای اینکه کمر آنها باریکتر به نظر برسد بهتر است، از مایوی دو تیکه که سایز کمر آن برایشان مناسب است استفاده کنند.

مایوی مناسب برای افرادی که پاهای کوتاهی دارند.

 مایویی که قسمت پایین آن (شورت)، از قسمت رانها بالاتر است پاها را کشیده و بلندتر می دهد. در ضمن اگر قسمت پایین مایو تیره و قسمت کمر آن بنددار باشد، پاها بلندتر و کشیده تر نظر میرسند.

مایو برای افرادی که شکم برجسته (قلنبه) دارند.

بعضی مایوها مانند شکم بند عمل میکنند، بدون اینکه به شکم فشار آورند. مایوهای دو تیک که قسمت کمر آنها بزرگ است، همین ویژگی را دارا میباشند.

مایوی مناسب

 بهتر است مایوی خود را یک سایز بزرگتر از سایز حقیقی خود انتخاب کنید. چون مایویی که زیاد تنگ باشد برجستگیهای هیکل شما را بیشتر نمایان میکند. همیشه موقع خرید مایو به مارک آن  توجه کنید، و مایویی بخرید که ویژگیهای مطلوب را داشته باشد. در ضمن مایوهایی که بنددار میباشند و بند آن شل و سفت می شوند بسیار مناسب هستند. چون اکثر شما از مایویی که به شما بچسبد، و برجستگیهای بدنتان را مشخص کند خوشتان نمیآید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد