اصول و ترفند های نظم و ترتیب کمد


اصول و ترفند های نظم و ترتیب کمد

اصول و ترفند های نظم و ترتیب کمد

 

راهنمایی هایی برای نظم و ترتیب بیشتر

 جوراب شلواری های خود را در کیسه های گشاد نگه دارید که از در رفتن آنها جلوگیری کنید. اگر جوراب شلواری شما در رفته است، گرهی به قسمت بالایی آن بزنید. این کار سبب می شود که با دیدن آنها فوری متوجه شوید که زیر شلوارتان بپوشید.

اسپرهای حالت دهندهٔ مو، برس ها و ابزارهای مربوط به موهای خود را در سبدی نگه داری کنید. لوازم و مواد آرایشی خود را در جعبهٔ وسایل ماهیگیری و یا جعبههای مخصوص نجاری بچینید. چون این جعبه ها، دارای قسمتهای کوچک و مجزا هستند که برای جداسازی رنگهای سایه چشم مناسب هستند. مدادها را در جای آچار پیچ گوشتی بریزید، و میتوانید دستمال کوچک سر سفره و یا روسری ابریشمی نازکی دور جای پیچ گوشتی بپیچید

یک صندوقچه و یا جعبهٔ کوچک و شیک نسبتاً گران است، ولی با گذاشتن وسایل آرایشی تان در آن لوازم تان نظم بیشتری خواهند داشت.  ابتدا صفحه برنجی را روی قاب عکس کهنهٔ خود به وسیلهٔ میخ یا پونز بزنید، و جواهرات خود را روی آن به شکل زیبا نمایش دهید.

 سنجاق سر و سنجاق سینه های خود را روی یک تابلوی چوب پنبه ای (تابلوی اعلانات معمولاً از این جنس میباشند) وصل کنید.

گردنبندهای خود را به چوب لباسی های مخصوص و کوچک آویزان کنید. با این روش، از گره خوردگی و گوریدگی گردنبندهای خود که در اثر گذاشتن آنها در جعبه پیش می آید، جلوگیری می کنید.

عطرهای خود را در جعبههای مخصوص که لایی دارو نرم ساخته شده اند، و عطر در آن فرا میرود نگاه دارید. عطر را به لایی و بالشتک نرم اسپری کرده و امتحان کنید.

اگر چوب لباسی های خود را در کاغذ زر ورق بپیچید، میتوانید از آنها برای آویزان کر لباسهای ضخیم و سنگین استفاده کنید.

 برای جلوگیری از گره خوردن گردنبندهای خود، قسمتی از یک نی پلاستیکی را تا نیمهٔ طور بند گردنبند ببرید، و بند گردنبند را تا قسمت نگین میانی آن از میان دو قسمت جدا شدهٔ نی عبور دهید، و قزن قفلی آن را ببندید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد