اطلاعات بیشتر در مورد «فناوری حمایتی» برای بیماران مبتلا به ام اس


اطلاعات بیشتر در مورد «فناوری حمایتی» برای بیماران مبتلا به ام اس

اطلاعات بیشتر در مورد «فناوری حمایتی» برای بیماران مبتلا به ام اس

 

در معرض نمایشی قرار دادن وسیله تان

منظورمان از وسیله، ابزارآلات نیست. عکس العمل یکی مثل آن برای همسرم بخرم. آیا آبی اش را مردم نسبت به وسایل کمک حرکتی مثل رورو کې هم دارند؟ شاید در واقع روروک این خانم با آن الکتریکی و عصبا، خیلی با یکدیگر متفاوت است، رنگ قرمز مخملی و ظاهر خوش منظرش باعث می شود مواظب باشید.

خیلی زود نتیجه گیری نکنید شده بود تا باز کردن سر صحبت برای آن مرد  بیماران  مدتها صبر کرد تا بالاخره آسانتر شود. پس به یاد داشته باشید. امروزه اکثر تصمیم گرفت روروک جدیدش را در معرضی وسایل کمک حرکتی با ظاهری چشم نواز از نظر دید عموم قرار دهد. او خیلی دل نگران بود و رنگ و جنسی به بازار عرضه میشود؛ به عنوان اطمینان داشت مردم به او خیره خواهند شد و مثال، عصاها را به صور مختلف تزیین می کنند.

برای او احساسی تأسف خواهند کرد. هنگامی که چه باور بکنید و چه نکنید، وسایل کمک حرکتی این وسیله را برای اولین بار در معرض عموم قرار می تواند جزو طرح های مد قرار بگیرد. برای داد، مردی به طرف او آمد و گفت: «بچه وسیله ی کسب اطلاعات بیشتر در مورد «فناوری حمایتی» جالبی با آن را از کجا خریده ای؟

اگر تمام وجودتان درگیر ام اس شود، به طوری که تمام فکر و ذکرتان تنها این بیماری باشد، بالطبع دیگران هم از شما تبعیت میکنند. آنها احتمالا با اشتیاق، فقط از ام اس صحبت خواهند کرد، ولی عاقبت این موضوع اکثر آنها را خسته می کند و مقدمهای میشود برای اینکه از شما فاصله بگیرند. اگرچه ام اس احتمالاً بزرگترین دغدغه ی ذهنی شماست، اما باید به یادداشته باشید مردم هنوز مایلند با شما همانطور که قبلاً بودید و می شناختند، ارتباط برقرار کنند - دقیقاً همان شخصی قبل از تشخیص بیماری، عقایدتان، علایقتان، نقطه نظرهایتان و شوخی هایتان، چیزهایی است که هنوز برایشان مهم است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد