افراد ریز نقش از پوشیدن این لباس ها خود داری کنند..!!


افراد ریز نقش از پوشیدن این لباس ها خود داری کنند..!!

افراد ریز نقش از پوشیدن این لباس ها خود داری کنند..!!

 

در موقع خندیدن دهان خود را خیلی باز نکنید. زیرا با این کار چشمان شما ریزتر به نظر میرسند و گونه ای همانند سنجاب پیدا می کنید. آن طور بخندید مثل اینکه تیغ ماهی در گوشهٔ دهان شما فرو رفته است.

کفشهایی بپوشید که شما را لاغرتر نشان دهد.اگر کفش مناسبی انتخاب کنید، مطمئناً پاهای شما را کوچکتر نشان میدهد. انواع کفش های مناسب شما عبارتند از:کفشهای تخت و پاشنه پهنپاشنه های باریکصندلهای بندیکفشهای جلو بازصندلهایی که بندی عمودی از انگشتان تا مچ پا دارند.

چگونه بازوهای شل و از فرم افتادهٔ خود را بهتر نشان دهیم؟

پوشیدن لباسهایی با یقه هفت، توجه بینندگان را از بازوهای شما کم میکند.همیشه آستین های کوتاهی که بلندی آن تا آرنج کشیده می شود، بپوشید. و هرگز از اپل استفاده نکنید.ژاکتی سبک بر روی لباسهای بی آستین خود بپوشید.

توصیه: بهترین لباسی که شما را لاغرتر میکند، کتی بلند با دامنی که تا سر زانوی شما رسیده باشد است .

لباسهای مناسب خانمهای ریز نقش

 - هیچ وقت لباسهای چین دار و یا بلند نپوشید.

-  کت های کوتاه مناسب این افراد میباشد.

 - شلوارهای راسته، رانهای شما را بلندتر نشان میدهد.

- سعی کنید لباسهایتان محکم روی بدن شما ایستاده باشد، مخصوصاکت ها و ژاکت ها،

روش هایی که ورم بدن شما را کم میکند.

 غذای خود را کاملاً بجوید. هر چه آرام تر غذا بخورید، گاز معده کمتر تولید شده و ورم معده کمتر خواهد بود. لوبیا، هویج و گل کلم مهمترین مواد غذایی تولیدکنندهٔ گاز در بدن هستند. از غذاهای شور و نمک دار پرهیز کنید. این غذاها آب را در بدن نگه داشته، و ظاهر پف آلودی به شما می دهند. از نوشیدن توسط نی و خوردن آدامس پرهیز کنید. پیادهروی بعد از خوردن غذا، از تجمع گاز در معده و روده جلوگیری میکند. از خوردن نوشابههای گازدار پرهیز کنید. غذاها و نوشیدنی هایی که با شکر مصنوعی تهیه میشوند، به علت هضم بد در بدن تولید ورم می کنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد