انتخاب و استفاده از یک صندلی ماشین برای کودکان 


انتخاب و استفاده از یک صندلی ماشین برای کودکان 

انتخاب و استفاده از یک صندلی ماشین برای کودکان 

 

خرید یک صندلی ماشین برای فرزندتان، یکی از مهم ترین ولی سردرگم کننده ترین خریدهایی است که باید انجام دهید. انتخاب های متعددی پیش روی شماست، بنابراین اطلاع از آنچه به دنبالش هستید، اهمیت زیادی دارد. اساسأ، می توانید دو نوع موجود را برای نوزادان انتخاب کنید:

 صندلی مخصوص فقط برای نوزاد: برای بچه هایی طراحی شده است که کمتر از ۱۰ کیلوگرم وزن دارند. این صندلی نسبت به نوع جایگزین شدهی آن، کوچکتر و سبک تر است و فقط باید در وضعیت رو به پشت استفاده شود. (صندلی ای که رویش به سمت عقب است، برای نوزادان ضروری است زیرا از کمر، گردن، و سر بچه در صورت بروز تصادف محافظت می کند. این نوع صندلی راحت تر نیز هست، زیرا سبک است و می توان از آن برای حمل نوزاد یا به عنوان صندلی غذا یا یک ننو نیز استفاده کرد.

صندلی قابل تغییر یا مخصوص نوزاد نوپا: این نوع صندلی ماشین معمولا بزرگتر از صندلی مخصوص نوزادان است. تا زمانی که کودک یک ساله شود یا در حدود ۱۰ کیلوگرم وزن پیدا کند، از آن در وضعیت رو به پشت استفاده کنید. بعضی مدلها برای استفاده به طریق رو به پشت، دارای محدودیت وزنی از ۱۵ تا ۱۶ کیلوگرم است. مزیت این نوع صندلی آن است که به جای خرید دو صندلی، یک صندلی می خرید و بعد از یکسالگی وضعیت صندلی را تغییر می دهید.

هنگام خرید باید دنبال چه چیزی باشید؟ سعی کنید مدلی پیدا کنید که استفاده از آن آسان باشد. به قیمت آن هم توجه داشته باشید، زیرا صندلی های گران تر لزوما بهتر نیست

 اگر یک صندلی قابل تغییر انتخاب می کنید، سعی کنید قبل از آنکه رسید آن را دور بیندازید، مطمئن شوید که هم از سمت جلو و هم عقب اندازه باشد. همچنین، به نحوهی نصب سادهی آن هم توجه داشته باشید . لازم نیست برای آنکه صندلی را درست نصب کنید، یک مهندس مکانیک باشید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد