انواع اندام ها و راه زیبا نشان دادن آن 


انواع اندام ها و راه زیبا نشان دادن آن 

انواع اندام ها و راه زیبا نشان دادن آن 

 چگونه اندامهای شبیه به گلابی را لاغرتر نشان دهیم؟با این اندام ها از قسمت کمر به پایین چاق تر از قسمت بالا تنه هستند. تنها راه حل این مشکل، به دست آوردن توازنی میان قسمت بالا و پایین بدن است.

به دنبال تزئیناتی بر روی لباس برای بزرگتر نشان دادن سینهٔ خود همانند سردوشی، جیب بغل، دکمه های بزرگ و زینت آلات باشید. همچنین لباسهای طرح دار در قسمت بالاتنه نیز برای این افراد مناسب است.

در زیر بلوز و پولیور خود لباس زیر پوشید، و بر روی بلوزهای آستین کوتاه و بلوزهای یقه اسکی و سه سانتی خود نیز جلیقه ای بیندازید.چگونه اندامهایی شبیه به سیب را لاغرتر نشان دهیم؟این اندام ها دارای سینه ها و بالاتنهای بزرگ هستندورانهای لاغری دارند. در نتیجه نیازمند آن هستند که اندازه دور سینهٔ خود را کمتر نشان دهند.معمولاً بلوزهای هم سایز خودتان را انتخاب کنید. هرگز بلوزهای خیلی گشاد نپوشید. زیرا شما را چاق تر نشان میدهند.لباسهایی لخت و ریخته روی بدن که بلند نیز میباشند، قسمت بالاتنه شما را بلندتر نشان میدهند.لباسهایی با یقه هفت مناسب این هیکل ها میباشد.از بلوزهای بی آستینی استفاده کنید که بلندی آن به استخوان لگن شما برسد. از مدلهایی که در قسمت باسن بلوز جمع شده است اجتناب کنید.چگونه پاهای خود را بلندتر نشان دهیم؟

 معمولاً بلند به نظر رسیدن پاها از خطای چشم بیننده است. در این قسمت راه های ساده ای به شما ارائه میشود که با عمل به آنها حتی اگر پاهای بلندی نداشته باشید، میتوانید آنها را کشیده تر نشان دهید.

دامن هایی که از قسمت جلو چاک دارند بپوشید. هر چه چاک دامن شما بلندتر باشد، پاهای شما نیز بلندتر به نظر میرسد.کفشها، جوراب و دامن خود را هماهنگ انتخاب کنید.همراه با دامنهای کوتاه، جورابهای کدر و مات بپوشید.

همیشه از کفشهای پاشنه دار استفاده کنید. حتی زمانی که شلوار پوشیدهاید، توجه داشته باشید که هر چه پاشنه کفش شما ضخیمتر باشد، ظاهر زیباتری خواهید داشت. کفشهای بی پاشنه شما را شبیه به مترسک میکند.

از شلوارهای تنگ، بیش از شلوارهای پاچه گشاد استفاده کنید.اگر ماهیچهٔ ساق پا و مچ پای شما کلفت است، چکمه های بلند انتخاب خوبی است.دامنهایی با مدل راسته و بلند با کمر تنگ بپوشید.هرگز جورابهای شیشهای و بدن نما نپوشیداز لباسهای بند و نوار دار استفاده نکنید.جورابهای ساقه کوتاه راحتی زیر شلوار هم نپوشید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد