انواع سان لایت چگونه انجام می شود..؟


انواع سان لایت چگونه انجام می شود..؟

 انواع سان لایت چگونه انجام می شود..؟

سان لایت

۱- در این روش زمینه  مو بسیار روشن است و روی این موی بسیار روشن باز تکه های روشن تر در می آویم. در این نوع سان لایت از دو رنگ استفاده می شود. رنگ بلوند بسیار روشن و نارنجی البته پایه  ضعیف نارنجی ( از رنگ ژله ای نارنجی روشن استفاده میکنیم).۲- در این روش بیضی بالای سر(از رستنگاه تا تاج سر) بلوند ( دکلره) می شود که پهنای آن بسته به سلیقه  شخص افراد است. بهتر است که زمینه مو بسیار روشن باشد زیرا هارمونی زیبا ایجاد می کند ولی عده ای هم بر روی مو پایه متوسط تیره این نوع سان لایت را نیز دوست دارند. من خودم شخصا حالت دوم (یعنی بر وری موهای تیره ) این مدل را نمی پسندم. البته سلیقه  افراد متفاوت است و فرم و استیل مو و آرایش هر فرد با توجه به سن و سال و شخصیت اجتماعی افراد فرق می کند.مون لایت:(moon light)  مون لایت عکس سان لایت است و تکه زیرین مو بلوند شده (یا بوده) و بیضی بالای سر تیره می شود.

هافلایت (half light):

از رستگاه مو تا فرق سر و تا گودی گردن مو را به دو قسمت تقسیم می کنیم. (دورست مانند وقتی که میخواهید موهای خود را دو گوش کنید) سپس یک طرف موی سر را به یک رنگ و طرف دیگر را به رنگ دیگر میکنیم. این نوع هاف لایت تقریباً در اجتماع کاربرد خاصی ندارد مگر در فیلم ها و بعضی افراد خیلی خاص!نوع دیگرهاف لایت وجود دارد که تقریبا بسیار استفاده میشود و تقریباً زیباست. در این نوع هاف لایت طول مو را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنند و قسمت پایین مو را بلوندیا روشن تر می کنند. اگر رنگ زمینه  مو همخوان با نیمه ی روشن شده باشد زیبایی خاص خودش را دارد. (مثلاً اگر موی فرد پایه  ۵ یا ۶ زیتونی باشد و نیمه روشن شده بلوند زیتونی، نوعی هارمونی زیبا و دلچسب ایجاد شده است. این نوع هاف لایت با بعضی از شینیون ها بسیار زیباست.

موویلایت(movie light)

یک کار بسیار فانتزی است که مستطیل بالای سر را جدا کرده و دکلره میکنیم سپس به ۳ تا ۷ قسمت افقی تقسیم کرده و توسط رنگ های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و میشوییم که به شکل رنگین کمانی روی موها قرار میگیرد.در نوع ساده تر موی لایت در قسمت مستطیل جلوی سر بعضی تکه ها کرم و بعضی تکه ها قرمز هستند که پس از سشستشو و استحمام عملا همه  تکه های کرم قرمز می شوند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد