اهمیت موها در زیبائی شما…


اهمیت موها در زیبائی شما…

اهمیت موها در زیبائی شما...

 

چگونه سایه چشم خود را انتخاب کنم؟

سعی نکنید که رنگ چشم را با سایهٔ چشم هماهنگ کنید. این کار روی جلوهٔ رنگ چشم شما تأثیر میگذارد. به رنگ پوست و موهای خود توجه کنید. هرچه پوست شما روشن تر باشد، سایهٔ چشم کمتر مورد توجه قرار میگیرد و از سایهٔ خنثی برای چشم های روشن بیشتر استفاده کنید.

وقتی ابروهای خود را بامداد ابرو می کشم، شبیه هنرپیشه های معروف می شوم و چهرهای غیرطبیعی پیدا می کنم چه کنم تا چهره ام طبیعی تر بنظر برسد؟

دیگر ابروی خود را با مداد نکشید. بیشتر سایه چشمی که با رنگ ابروها از نظر رنگ هماهنگی داشته باشد بزنید. این گونه سایه زدن سبب می شود، تا ابروهای شما مشخص تر جلوه کند.

موهای شاداب

موها عامل مهمی در زیبایی شما به شمار می آیند. برای زیبا شدن موها و جذابیت آن، مهم پست چقدر هزینه میشود، و از چه وسایلی استفاده میشود، و یا چطور می خواهید آن را درست کنید. آنچه اهمیت دارد، این است که موهای شما چقدر می تواند جذاب و زیبا باشد. حال اگر موهای اما خیلی خشن، فرفری، خشک، چرب و یا حالتهای دیگری داشته باشد، و با توجه به این نکته که بوهای هرکس برای خود منحصر به فرد است، در عین حال مشکلات و مسائل موها برای همگان یکسان است.

پیدا کردن آرایشگری متخصص

 پیدا کردن یک آرایشگر متخصص همانند پیدا کردن مقداری زیادی طلا است. اما شما چطور بفهمید که به کجا باید بروید، و به چه کسی میتوانید اعتماد کنید.

  • یکی از راههای حل این مشکل آن است از دوستان خود پرسید، و یا حتی از کسی که در جایی با او ملاقات کردهاید و موهای او را پسندیدهاید بپرسید.
  • حل بعدی آن است که کتابی بدست آورید که نام آرایشگاه های معروف را در آن بتوانید پیدا کنید. اما با اینکه هزینه بیشتری بر شما تحمیل می شود، از بهترین آنها وقت بگیرید. در عوض مطمئن هستید که موهای خود را به آرایشگری با تجربه و متخصصی سپرده اید.
  • اگر دیدید که اصلاح موهایتان در مدت کمتر از ۳۰ دقیقه انجام گرفت، آرایشگرتان را عوض کنید، چون انجام این کار در این مدت کوتاه، کاری دقیق نبوده است.
  • همیشه عکی از مدلی که مورد نظرتان است همراه داشته باشید. چون آرایشگر شما نمی تواند نک شما را بخواند، و هیچ وقت بی مقدمه به آرایشگرتان نگویید که می خواهید مدل و رنگ موهایتان شبیه فلان هنرپیشه شود. این طرز گفتن بسیار مبهم است.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد