اولین اقدامات پس از به دنیا آمدن جنین


اولین اقدامات پس از به دنیا آمدن جنین

اولین اقدامات پس از به دنیا آمدن جنین

 

بریدن بند ناف پس از آنکه بچه به دنیا آمد، قدم بعدی گذاشتن گیره لای بند ناف و بریدن آن است. برخی از پزشکان فرصت بریدن بند ناف را در اختیار راهنمای زایمانتان می گذارند - ولی همسر شما قطعا در صورتی که مایل نباشد، مجبور نیست و نباید این کار را انجام دهد. اگر بریدن بند ناف فرصتی است که شدیدا به آن تمایل دارید، کمی جلوتر به پزشک خود بگویید.

بعد از بریدن بند ناف، پزشک یا فرزندتان را روی شکم شما می خواباند یا به پرستار اتاق زایمان می دهد تا او را زیر دستگاه گرم کننده ی نوزاد بگذارد. انتخاب به وضعیت فرزند شما، دکتر شما و روش استاندارد پرستار و سیاست بیمارستانی که در آن زایمان کرده اید، بستگی دارد.

شما و فرزندتان برای ۴۰ هفته در یک بدن بوده اید، و اگر مانند اکثر خانم ها باشید، به منظور کمک به رشد فرزند خود، مراقب سلامتی خود و کسب آمادگی برای به سلامت به دنیا آوردن فرزند خود بوده اید. حالا ناگهان، فرزند شما به این دنیا آمده است و بالاخره اولین نگاه واقعی را به او انداخته اید. نوزادان اساسأكمی مضحک به نظر می رسند. به خاطر داشته باشید بسیاری از جنبه های ظاهری فرزند شما نمایان می شود

سر مخروطی شکل، لک و پیس ها، و مخصوصا چیزهای خمیری شکل نوچ سفیدرنگ - که به زودی از بین خواهد رفت. در این فصل، به شما ایده ای از آنچه باید هنگام اولین دیدار از دردانه ی کوچولوی خود انتظار داشته باشید و اینکه چگونه در آن روزهای اول در منزل از عهده ی او برآیید، ارائه می دهیم.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد