قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / اگر می خواهید خانم موفقی باشید،حتما بخوانید…
خانم موفق
خانم موفق

اگر می خواهید خانم موفقی باشید،حتما بخوانید…

اگر می خواهید خانم موفقی باشید،حتما بخوانید…

 

به پاکیزگی و آراستگی خود اهمیت بدهید

به دورانی که در آستانه ازدواج با همسرتان قرار داشتید بیندیشید که همیشه پاکیزه و آراسته بودید،می کوشیدید بهترین لباس خود را بپوشید و همواره خانمی خوشبو باشید. پس چه شده است که اکنون انگار نیازی به توجه به خود نمی بینید. اما باید بدانید که این مسأله اهمیت خاصی در روابط فردی و اجتماعی دارد. امتحان کنید. به زمانی فکر کنید که به یک مهمانی بزرگ دعوت شده اید و قرار است با همسرتان به انجا بروید، وقتی ، پاکیزه و آراسته هستید چقدر از بودن کنار یکدیگر لذت می برید.

 

فضای داخل منزل را زیبا کنید

از غذاهای نو و اشتها آور استفاده کنید، میتوان هر چند روز .یکبار از غذاهای جدید استفاده کرد از هدایا و عبارات زیبا برای همسرتان غافل نشوید. می توانید با یک مکالمه تلفنی کوتاه به همسرتان در طول روز یعنی زمانی که همیشه مشغول کار بودید از زحماتش و از بودنش در کنارتان تشکر کنید.

 

رفتار عروس با مادرشوهر ناراضی

برخی مادرشوهرها از آنچه که به ظاهر به نظر می رسند شیرین تر و دوست داشتنی تر هستند. این یک حقیقت است که باید برای رسیدن به آن خوب دقت کرد به همسرتان نگویید به دیدن او نروید بلکه این شما هستید که باید به سراغ او بروید، از سوی دیگر هیچ گاه از این که همسرتان بخواهد به سراغ مادرش برود ناراحت نشوید و حتی اگر می توانید او را همراهی کنید.

مطلب پیشنهادی

دندانپزشک کودکان معلول

ویژگی های دندانپزشک کودکان معلول

ویژگی های دندانپزشک کودکان معلول   – توجه داشته باشید اهمیت دندانهای شیری به نوبه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *