با آب  پیاز چین و چروک صورت  را از بین ببرید…. 


 با آب  پیاز چین و چروک صورت  را از بین ببرید…. 

 با آب  پیاز چین و چروک صورت  را از بین ببرید.... 

 

عوامل ایجاد یا تشدید کننده:

بیماری های مزمن و عفونی، اختلال عصبی ، اختلالات غدد، اختلالات معده و روده، تابش شدید آفتاب، یبوست ،بی خوابی، نان سفید، شکر سفید، چای شیرین، شکلات، باد، عدم استحمام کافی، کاهش وزن شدید و ناگهانی.

درمان :

شستشوی صورت (روزی پنج بار)، تریاک را در الکل سفید حل کنید و روزی دو بار بمالید (تا یک هفته)، ماسک «پوست خیار رنده شده + آب پیاز + آب جعفری + سوخته  تریاک»، به شیر داغ اضافه کنید و روی پارچه بمالید و به مدت بیست دقیقه روی بگذارید، سپس بعد از پاک کردن آن از مرطوب کننده استفاده یک عدد به رسیده را پوست بگیرید (ضخیم) و پوست مزبور را سی الی چهل  روز در الکل سفید خوراکی بیندازید و سپس در مخلوط کن  بریزید و از جوراب زنانه رد کنید و روزی دو بار بمالید؛ مالش جین سینگ  مالش صورت با کرم میوه  آلفاهیدروکسی، شستشو با  جوشانده بهار نارنج، شستشو با جوشانده شلتوک برنج یا جوشانده با چند قطره آبلیموی تازه.

روش های محو کردن چین و چروک صورت:

چین و چروک صورت و از بین بردن این چین و چروک های مزاحم دغدغه ی 30 سال به بالاهاست . این چین و چروک ها دلیل نمی شوند تا شما تسلیم پیری پوست شوید پس این نسخه های طب سنتی و راههای طبیعی و خانگی رفع چین و چروک صورت و اطراف چشم را به کار ببرید تا از شر چین و چروک ها خلاص شوید.چین و چروک صورتچین و چروک صورتصورتتان را با آب ولرم بشویید، با یک حوله زبر خشک کنید و شب ها ترکیبی از کرم شیر و چند قطره لیمو روی آن بمالید تا کاملاً جذب پوست شود. بعد از نیم ساعت آن را بشویید. با 20-15 روز استفاده منظم، خواهید دید که بسیاری از چین و چروک ها برطرف شده و لکه های تیره روی پوستتان هم کمتر می شود.-  آب سرد در جلوگیری از چین و چروک مؤثر است. پوست صورتتان را بلافاصله بعد از شستن خشک نکنید. در عوض با دستتان روی آن بمالید تا کمی از آب جذب پوست شود.- برای دو هفته روزی یک لیوان آب هویچ بخورید.- یک تکه پاپایا (انبه هندی) برداشته و روی پوستتان بمالید. بعد صورتتان را بشویید استفاده روزانه از این میوه روی پوست، چین و چروک را از بین برده و پوست صورتتان را روشن تر می کند. روی گردنتان هم بمالید و ماساژ دهید.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد