با این داروهای چشم اطرافتان را زیباتر ببینید…!


با این داروهای چشم  اطرافتان را زیباتر ببینید…!

با این داروهای چشم  اطرافتان را زیباتر ببینید...!

بهترین دارو برای چشم ها چیست؟

چشمهایتان از بدو تولد آمادگی ابتلا به مواد آلرژی زا به خصوص گرده و شوره حیوانات را دارد. به محض این که نشانه های آلرژی شروع می شوند چشمهای تان را با آب سرد کمپرس کنید.

شستشو با اشکهای مصنوعی می تواند بسیار مفید باشد. با توجه به واکنش و در صورت نیاز میتوانید از داروهای آنتی هیستامین ضد احتقان خوراکی و یا قطره های چشمی استفاده کنید. داروهای بدون تجویز پزشک ویزین یا مورین ممکن است به طور موقت مشکلی تان را حل کنند، اما قطرههای چشمی با تجویز پزشک مؤثرترند.

www.baran2pic.com

البته شاید (A - Vasocon ، A -Naphcon وLivostin) بهتر باشند. گاهی مواد ایجاد کنند. استفاده  مداوم از این داروها میتواند نتیجه  عکس بدهد و برای مصرف کننده عادت به وجود بیاورد. Ketorolac) Acular) و Lodoxamine) Alomide) قطرههای ضل التهاب بدورن استروئید هستند که می توانند خارش و التهاب چشم هارا تسکین دهند .

قطره های چشمی کرومولین ۴ درصد وقتی به صورت منظم برای جلوگیری از بروز نشانه های آلرژی چشم استفاده شوند، میتوانند مؤثر باشند. مصرف این داروها به ویژه برای نشانه دراز مدت توصیه می شوند؛ این داروها بی خطرند و میتوانند به شما کمک کنند عادت مصرف زیاد محلول های ضداحتقان حساسیت زا را از بین ببرید.

معمولاً پزشک داروساز باید قطره های چشمی کرومولین را براساس دستور پزشک ترکیب کند. این داروها را باید چهار تا شش بار در روز پیش از قرار گرفتن در معرضی مواد آلرژی زایی که باید از آنها اجتناب کنید، مصرف کنید در انگلستان یک ترکیب پیشگیری کننده از ابتلا چشم به آلرژی به نام ندوکرومیل وجود دارد و انتظار میرود در ایالات متحده نیز موجود باشد.

اکنون این دارو در ترکیب داروی آسم به نام تیلید استفاده می شود. قطره های چشمی کورتیکوستروئید، پردنیزون خوراکی یا استروئیدهای قابل تزریق فقط باید در مواقع بسیار شدید و مقاوم مصرف شوند. به دلیل مشکلات احتمالی نسبت به گلوکوما یا تب خالی و سایر عفونتهای چشمی نظارت دقیق پزشکی لازم است. هرگز از دارویی که یکسال از تاریخ مصرف  آن گذشته است، استفاده نکنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد