با خوردن قهوه به جنگ چربی ها بروید


با خوردن قهوه به جنگ چربی ها بروید

با خوردن قهوه به جنگ چربی ها بروید

 

 تحقیقات جدید نشانگر این مسئله است که مقدار کافئین موجود در یک فنجان قهوه ۴ درصد سوخت و ساز بدن را بالا میبرد. اگر شما قبل از ورزش قهوه بنوشید، کافئین موجود در قهوه به حرکت چربی در بدن کمک کرده، و این چربی صرف ورزش ماهیچه ها می شود. در ضمن قهوه سوختن چربی را در بدن تسریع میکند، و سبب می شود که شما هنگام ورزش کمتر خسته شوید.

سرکه سیب صاف نشده

سرکه سیب فواید بسیاری دارد. زمانی که شما یک قاشق غذاخوری از آن را با یک فنجان آب داغ مخلوط کرده، و بنوشید همانند دستگاه تصفیه خون عمل می کند. شما همچنین می توانید از آن به عنوان داروی منقبض کنندهٔ صورت و موهای خود استفاده کنید. زمانی که سرکه را با آب سرد مخلوط کنید، دارای خواص دفع سموم بدن می شود. همچنین چربیها را میسوزاند و کاهش دهندهٔ اشتها نیز است. سرکه را میتوانید به عنوان چاشنی غذا مصرف کرده و با میوهٔ تمشک نیز بسیار لذیذ است.

آداب غذاخوردن بیرون از منزل زمانی که تحت رژیم غذایی هستید.

 غذاخوردن در بیرون از منزل می تواند اعلام جنگی علیه هرگونه رژیم غذایی باشد. ولی با کمی ملاحظه می توانید از این موقعیتهای لذت بخش بدون اضافه کردن کالری به بدن خود استفاده کنید.

  • هیچ وقت خیلی گرسنه بر سر سفرهٔ غذا حاضر نشوید.

 با خوردن یک لیوان آب با کمی لیموترش، و چند عدد هویج قبل از بیرون رفتن از منزل،می توانید اشتهای خود را تا حدی مهارکنید.

ظروف نان را از خود دور کنید.

در رستوران بخواهید که ظرف نان همراه با غذا بر سر میز آورده شود، و یا اصلاً نانی سفارش ندهید. اگر خیلی گرسنه هستید، قبل از غذای اصلی دستور آوردن سوپ، سالاد و یا سبزیجات بدهید.

توصیه: افراد معمولاً در ده دقیقه اول ورود به محلهای غذاخوری، بی توجه و با شتاب غذا میخورند. با صحبت کردن با دیگران مراقب اندازه غذایی که میخورید باشید.

چگونه اندام خود را بهتر و زیباتر نشان دهیم؟

آیا شما میدانید که می توانید ۵ تا ۱۰ کیلو از وزن خود را، تنها در مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه کمتر کنید؟ این دقیقاً همان کاری است که افراد مشهور انجام می دهند. یکی از تخصصهای من همین کار است. شما خود واقفید که نوسانات وزن یکی از مسائل زندگی هر خانمی است. من خود در بسیاری از برنامه های تلویزیونی حضور داشته ام و مهمترین کاری که انجام دادهام، کم نشان دادن وزن افراد بوده است.

در این قسمت ترفندهایی به شما آموزش داده می شود که صرفاً به علت اضافه وزن، دعوتی را رد نکرده و خود را از این لذت محروم نکنید. بهر حال در انظار عمومی ظاهر نشدن راه درستی نیست، و باید راه های مقابله با مشکل چاقی را بیابید. نکاتی که در این فصل به شما ارائه می شود، چه فرد لاغری باشید و چه نباشید به درد شما میخورد. زیرا ما انسانها دوست داریم همیشه در نظر اطرافیان خود را زیبا جلوه دهیم.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد