قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / بدنی خوش فرم در کوتاه ترین زمان ممکن…!
خوش فرم شدن بدن
خوش فرم شدن بدن

بدنی خوش فرم در کوتاه ترین زمان ممکن…!

بدنی خوش فرم در کوتاه ترین زمان ممکن…!

 

چگونه دستهای خود را بلندتر نشان دهیم؟

 با کمی کار بر روی ناخنها، میتوانید آنها را بلندتر و باریکتر نشان دهید. برای این کار لاک روشن تری به دو طرف ناخن خود بکشید. رنگهای بژ و صورتی انتخاب خوبی هستند. زیرا رنگ آنها با پوست شما هماهنگ است. اگر ناخنهای کوتاهی دارید، فقط لاک را به قسمت مرکزی ناخن (از بالا تا پایین ناخن) خود بمالید، و آنها را بلندتر جلوه دهید. همچنین با مالیدن لاک نقرهای رنگ به دو طرف ناخن خود، زمانی که قسمتهای دیگر آن بی رنگ و بدون لاک است.

چگونه وانمود کنیم که بدن خوش فرمی داریم؟

مانکنهای مرد و زن لباس همیشه میدانند که چگونه خود را زیباتر از آنچه هستند در نظر دیگران نشان دهند. آنها درست قبل از فیلمبرداری ماهیچه های بدن خود را ورزش می دهند. شما هم می توانید با انجام عملیات ورزشی مناسب، هیکل خود را موقتاً خوش فرم تر نشان دهید. در این قسمت شگردهایی به شما ارائه می شود که با انجام آن بدنی شاداب تر خواهید داشت:

وزنه ای ۵ کیلوگرمی را به آرامی در حالی که بازوهای خود را از قسمت آرنج خم کردهاید، بالا و پایین ببرید. این کار را ۲۰ بار انجام دهید.

وزنه ای ۵ تا ۱۰ کیلویی را در پشت سر با کمک هر دو دست خود نگه دارید. سپس به آرامی دستها را به طرف وسط پشت سر خود پایین ببرید. در این حالت آرنج های خود را نزدیک سرتان نگه دارید. این کار را ۲۰ بار انجام دهید.

شما هم می توانید در مهمانی ها لباس پشت باز و یا دکلته بپوشید. برای این کار بازوهای خود را به صورت کشیده در دو طرف بدن باز کرده و استخوانهای پهن شانه را به طرف یکدیگر منقبض کنید. تا عدد ده بشمارید و شانه های خود را آزاد کنید. شما حداقل ۱۵ بار این کار را تکرار کنید. برای گرفتن نتیجهٔ بهتر می توانید با وزنهٔ ۵ کیلوگرمی این کار را انجام دهید.

برای اینکه رانهای خود را کشیده و خوش ترکیب نشان دهید، میتوانید بر روی انگشتان پای خود تا حدی که می توانید بایستید. سعی کنید یک دقیقه به همین حالت بمانید. سپس به سرعت در همین حالت بالا و پایین بروید. این کار عضلات پشت پای شما را کشیده تر و محکم تر میکند.

در حمام باکرم های مرطوب کنندهٔ لایه بردار به سراغ بدن خود بروید، تا پوستهای مردهٔ بازو و آرنج شما کنده شوند.

باکرم های موبر بدن خود را اصلاح کنید، تا آثار بریدگی بر روی آن پدید نیاید.

لکه های بدن را باکرم های پنهان کننده (حتی در قسمت شانه ها و پشت سرتان) بپوشانید.

با فرو کردن برسی در پودر برنزی رنگ می توانید چاک سینهٔ مصنوعی برای خود به وجود آورید.

برای این کار پودر را به صورت هلال ماه بر روی هر سینه خود بمالید. ابتدا از بالای استخوان سینه شروع کرده، تا زیر بغل خود امتداد دهید. مطمئناً این کار را اگر با ظرافت تمام انجام دهید کسی متوجه آن نخواهد شد.

مطلب پیشنهادی

درد زایمان

تعیین زمان درد زایمان

تعیین زمان درد زایمان   چه موقع این بچه را خواهم داشت؟» این سؤال را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *