قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای ریه و دستگاه تنفس / برای درمان خرخر در خانه چه کنیم؟
خرخر
خرخر

برای درمان خرخر در خانه چه کنیم؟

برای درمان خرخر در خانه چه کنیم؟

خرخر

تخت خوابتان را به ارتفاعات تازه منتقل کنید

بلند کردن تخت خواب می تواند به کم کردن خرخر کمک کند. نه فقط سر، بلکه قسمت بالای بدن باید بالاتر قرار گیرد. برای رسیدن به این هدف میتوانید زیر پایه های بالایی تخت، یک جفت آجر بگذارید.

مقصر اصلی آلرژی شماست عطسه و خرخر با هم توامند. در واقع خرخر می تواند در اثر حساسیت یا سرماخوردگی ایجاد شود. به ویژه اگر خرخر شما همیشگی نیست و در طول فصل تب یونجه (معمولاً بهار) ایجاد می شود،از قطره های ضد احتقان بینی استفاده کنید.

گوش هایتان را پر کنید

وقتی همه تلاش ها به شکست انجامید، تنها راه باقی مانده برای پایان دادن به این نوع سوء استفاده از بینی، استفاده از گوشی در رختخواب است. این وسیله ارزان بوده و از هر داروخانه ای قابل خریداری است.

احساس خوشبختی کنید

بیچاره خانم «سویتزر». به نظر میرسد که «ملوین»، شوهر این خانم که کارگر اسکله در انگلستان بوده، سلطان خرخر کردن باشد. در کتاب رکوردهای گینس آمده است که «ملوین» با خرخری به شدت ۸۸ دسی بل، ترومپت می زده. یعنی حدود همان شدت صدایی که یک موتور سیکلت با حداکثر گاز ایجاد می کند. خانم «سویتزر» چه کار می کرد؟ او سعی می کرد که با چسباندن گوش سالمش به بالش بخوابد. بله متأسفانه مسابقه موتور سواری در سوی دیگر تخت خواب، یک گوش او را ناشنوا کرده بود! بنابراین زمانی که در نیمه شب با صدایی شیپور مانند از خواب می پرید، به یاد خانم «سویتزر» بی نوا بیفتید و از این که در کنار یک موتور سیکلت نیستید احساس خوشبختی کنید!

مطلب پیشنهادی

خم کردن ستون مهره ها به جلو

تمرین های باز و بسته کردن قفسه سینه

تمرین های باز و بسته کردن قفسه سینه   این تمرین ها بسیار مفید بوده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *