خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / برای سفید کردن دندان های خود از گیاهان دارویی کمک بگیرید…
سفيد كردن دندان
سفيد كردن دندان

برای سفید کردن دندان های خود از گیاهان دارویی کمک بگیرید…

 انواع گیاهان دارویی مؤثر در سفید کردن دندان 

 

پوست بادام

مقداری پوست بادام خشک را پس از نیمکوب کردن، درون ظرفی سریسته بسوزانید. بعد آن را پودر کرده و کمی پودردارچین و کمی پودر کف دریا مخلوط کرده و روزی ۳ مرتبه به دندان بکشید.

نمک و جوش شیرین

4 قاشق مرباخوری پودر نمک ید دار را با ۲ قاشق مرباخوری جوش شیرین و ۲ قاشق مرباخوری کف دریا مخلوط کرده و 1 قاشق چایخوری پودر زنجفیل نیز به ان افزوده و روزی ۲ مرتبه به دندان بکشید.

ریشه درخت انار

چند تکه ریشه در خت انار را خرد کرده و در ظرفی سربسته بسوزانید. سپس آنرا پودر کرده و با ۳ قاشق مریا خوری پودر پوست در خت انار و1 قاشق چایخوری پودر دارچین مخلوط کرده و روزی ۲ مرتبه به دندان بکشید.

کندر و طباشیر

۲ قاشق مرباخوری پودر طباشیر را با 1 قاشق چایخوریپودر کندر و ۲ قاشق مرباخوری پودر درمنه ترکی سوخته مخلوط کرده و خوب هم بزنید و روزی ۳ مرتبه به دند ان بکشید 

لیمو و آبلیمو

ابتدا دندان را با پودر پوست لیمو سوخته شدهچندین مرتبه ماساژ دهید سپس آن را بشویید و بعد با انگشت آغشته به آبلیمو دندان را ماساژ دهید و این عمل را روزی ۲ مرتبه تکرار کنید.

انیسیون

۵ قاشق مربا خوری انیسون را در ماهی تابه کوچکی تفت دهید. سپس ان را نرم سایبده و روزی ۲ مرتبه، ابتدا مسواک را تر کرده و به آن آغشته کنید و بعد به دندان بکشید.

سماق و کف دریا 

۲ قاشق مریاخوری پودر کف دریا را با 1قاشق مرباخوری پودر گلنار و 1 قاشق چایخوری پودر سماق مخلوط کرده و خوب هم بزنید. سپس روزی ۳ مرتبه کمی از آن را به دندان بکشید

telegram

همچنین ببینید

زنجبیل

زنجبیل و خواص مفید آن برای بدن/قسمت اول

زنجبیل  و خواص مفید آن برای بدن   گیاه بسیار مفیدی که مردم خیلی کم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *