بررسی عواملی که سبب زایمان زودرس می شوند


بررسی عواملی که سبب زایمان زودرس می شوند

بررسی عواملی که سبب زایمان زودرس می شوند

 

برخی مطالعات حاکی از آن است که زنانی که مشاغلی با مسئولیت های لازم بدنی دارند، از جمله بلند کردن اجسام سنگین، کارهای یدی، یا تقلای بدنی شدید، ممکن است تا حدودی در معرض خطر زایمان زودرس، فشار خون بالا، مسمومیت بارداری، یا جنین هایی کوچکتر از سن بارداری قرار بگیرند. از طرفی دیگر، ساعتهای کار طولانی نشان نداده احتمال زایمان زودرس را افزایش داده باشد.

مطالعات دیگر نیز نشان داده مشاغلی که به ایستادن های طولانی نیاز دارد (بیشتر از هشت ساعت در روز)، با امکان بیشتری از بروز کمردرد و پا درد، زایمان زودرس، و مشکلاتی در گردش خون در ارتباط است.

خبر خوش: استفاده از جوراب های واریس، اگرچه جالب نیست، ولی در کاهش رگهای واریس مؤثر است. به خاطر داشته باشید سلامت شما و بچه در بالاترین اولویت قرار دارد. فکر نکنید به خاطر توجه به بارداری خود، آدم ترسویی هستید. بعضی از خانم های باردار معتقدند اگر در مورد نشانه های مشخصی شکایت کنند یا در یک برنامه ی شلوغ، زمانی را برای خوردن یا رفتن به دستشویی استفاده کنند، موجب نارضایتی مدیران خود در سر کار می شوند.

در مورد نیازهای خاص خود در این دوران احساس گناه نکنید، و اجازه ندهید کار باعث نادیده گرفتن نشانه های غیر عادی از سوی شما بشود. اگر لازم است برای پرداختن به مشکلات از مرخصی استفاده کنید، این کار را انجام بدهید، و احساس بدی نسبت به آن نداشته باشید. کسانی که هرگز باردار نشده اند، نمی توانند فشارهای جسمانی را که با آن مواجه اید، کاملا درک کنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد