برنامه غذایی مناسب برای زنان باردار


برنامه غذایی مناسب برای زنان باردار

 برنامه غذایی مناسب برای زنان باردار 

 

ضایعه ای در ستون فقرات که نتیجه ی یکی نشدن کامل قوسهای مهره ای در خط وسط است. این ضایعه گاهی خیلی وسیع است و باعث فتق نخاع و پرده های مننژ میشود.

گاهی هم خیلی خفیف است و فقط در رادیوگرافی تشخیص داده میشود چرا جنجالی ناگهانی بر روی فولیک اسید به وجود آمده است؟ فولیک اسید چیزی بود که وقتی مادرتان شما را که حداقل ۳۰ روز قبل از بارداری شروع می شود. باردار بود، هرگز به آن فکر نکرده بود.

ولی در مصرف را زودتر شروع می کنید تا هنگام تشکیل دهه ی گذشته، فولیک اسید به یک نیاز غذایی لوله ی عصبی، مقدار زیادی از ماده ی غذایی در برای تمام زنان باردار مبدل شد. این تحول در سال سیستم بدن شما موجود باشد. در صورتی که سابقه ی ۱۹۹۱ به وجود آمد؛ زمانی که یک تحقیق پزشکی عدم تشکیل قسمت خلفی ستون فقرات، آنانسفالی در انگلستان نشان داد فولیک اسید (همچنین به عنوان یا شرایطی مشابه در خانواده وجود داشته باشد - فولات نیز شناخته شده و یک ماده ی غذایی در مخصوصا اگر فرزندی با چنین مشکلاتی دارید - گروه ویتامین ب است.)

بازگشت مجدد نقایص باید روزانه ده برابر بیشتر از مقدار معمول مصرف مادرزادی را در مغز و نخاع کاهش داده است. کنید (۴ میلی گرم کامل). (نقایص لوله ی عصبی نیز گفته شده است. این کاهش در ۸۰ مورد، در مواردی رخ می داد که از ۱۹۹۶ تا به حال، سازمان دارو و غذای امریکا، فرزند قبلی مادر مبتلا شده بود. مطالعات بعدی نشان درخواست کرده که تمام غلات غنی شده » - آرد، داده است حتی در میان زنانی که هرگز کودکی ذرت، ماکارونی و برنج - با فولیک اسید غنی شود.

با نقایص مغزی و نخاعی نداشته اند، کسانی که به همچنین سایر منابع غذایی که شامل سبزیجات سبز میزان کافی فولیک اسید مصرف می کنند، می توانند برگ، غلات و جگر است. ولی برای اطمینان از خطر ابتلا به اسپینا بیفیدا (یک نقص نخاعی) و میزان مصرف کامل، از یک مکمل استفاده کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد