بعد از مصرف غذاهای چرب حتما از این دمنوش ها استفاده کنید!!


بعد از مصرف غذاهای چرب حتما از این دمنوش ها استفاده کنید!!

بعد از مصرف غذاهای چرب حتما از این دمنوش ها استفاده کنید!!

طرز تهیه دم کرده مخلوط:

این دو دم کردهٔ مخلوط به رفع ناراحتی های معده که بلافاصله پس از صرف غذاهای چرب بروز می کنند کمک می کند.ibarbey001p4 دم کرده مخلوط گیاه هزار برگ،10 گرم برگ نعناع 10 گرمزيره 5 گرم  گیاه هزار برگ۱۰ گرمدم کردهٔ مخلوط بادرنجبویه، جنتیانا و زیرهبرگ بادرنجبویه ۲۰ گرمریشهٔ جنتیانا  ۱۰ گرمزیره۵ گرمبادیان رومی۵ گرمبادیان رومی ۵ گرم• طرز تهیه و روش مصرف دم کرده ی مخلوط:دو قاشق و چایخوری از مخلوط های گیاهی را با ۲ لیتر آب جوش به مدت ده دقیقه دم کنید و از صافی رد کنید. در صورت لزوم یک فنجان کوچک از آن را بدون شیرین کردن پس از صرف غذا به صورت گرم و جرعه جرعه بنوشید.

دم کردهٔ مخلوط نعناع، بابونه و بومادران:

انقباضات معده که به طور ناگهانی بروز می کنند به دلیل پرخوری و گاهی سرماخوردگی است،دم کردهٔ مخلوط زیر در این مورد مفید است. توجه: افرادی که به گیاهان تیره مرگبان مانند آرنیکا، بابونه و بو مادران حساسیت دارند نباید از این دم کرده استغاده نمایند.دم کردهٔ مخلوط نعناع، بابونه و بومادرانبرگ نعناع20 گرمگل بابونه 20 گرمگیاه بومادران 10 گرمطرز تهیه و روش مصرف مخلوط نعناع، بابونه و بومادران:دو قاشقچایخوری از مخلوط گیاهی را با 1/4 لیتر آب جوش به مدت ده دقیقه دم کنید و از صافی رد کنید. در صورت لزوم یک فنجان کوچک از آن را بدون شیرین کردن به صورت گرم و جرعه جرعه بنوشید

 پوست درخت زرشک پوست

درخت زرشک برای رفع سوء هاضمه پس از خوردن غذاهای  پرجرب و پرخوری مفیداست. عناصر موجود در ان به درمان اختلال وکم کاری لوزالمعده کمک می کند. این حالت معمولا در دیس پپسی- ترشح ناکافی شیره گوارشی- بروز می کند.• روش مصرف: به بروشور داخل جعبه  مراجعه کنید .

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد