بهترین داروی ضد افسردگی


بهترین داروی ضد افسردگی

بهترین داروی ضد افسردگی

 

تمام داروهای ضدافسردگی موجود، آشنایی داشته و این تخصصی را دارند. که بهترین دارو یا ترکیب دارویی را بسته به نیاز شما، تجویز کنند. آنان افسردگی شما را به صورت آیندهنگر زیر نظر دارند تا از کافی بودن درمان مطمئن شوند. کافی نیست احساس کنید بهترید، هدف درمان این است که احساسی کنید خوب شده اید.

اگر احتیاج به تجویز داروی ضدافسردگی دارید، روانپزشکان آشنا به امور ام اس ، در این زمینه بهترین گزینه هستند. در درجه ی بعد روانپزشکی قرار میگیرد که علاقه دارد در مورد بیماری ام استان اطلاعاتی کسب کند و با نورولوژیستتان در تماس است. اگر استفاده از یک داروی ضدافسردگی، علایم افسردگی را بهبود بخشد ولی عوارض جانبی آن موجب بدتر شدن علایم ام اس شما شود، کمک زیادی به شما نخواهد کرد (به عنوان مثال، برخی از داروهای ضدافسردگی ممکن است باعث افزایش خستگی شود).

* به دلیل اینکه شاید شما داروهای دیگری را هم به خاطر اماس مصرف می کنید، اطلاع کسی که مشغول درمان افسردگی شماست، از وجود این داروها .و تداخلات دارویی احتمالی آنها بسیار مهم است.

* همه ی داروهای ضد افسردگی موجود، در واقع دارای عوارض جانبي جنسی

- است؛ در این رابطه داروی ولبوترین (wellbutrin) (بوپروپیون bupropion) کمتر مشکل ایجاد میکند. اگر خیلی افسرده باشید، شاید ابتدا به ساکن زیاد به مسائل جنسی اهمیت ندهید. یا اینکه اگر ام استان در عملکرد جنسی تان اختلال ایجاد میکند شاید تصور کنید قدری اختلال واقعا چندان مسئله ی مهمی نیست. اما اگر فعالیت جنسی در زندگی شما اهمیت دارد، حتما موضوع را با کسی که برایتان داروی ضدافسردگی تجویز می کند، در میان بگذارید.

بعد از اینکه خلقیات تان تثبیت شد، پزشک می تواند راهکارهایی به کار بندد که تأثیر دارو را بر فعالیت جنسی شما به حداقل برساند  به عنوان مثال با تغییر زمان مصرف دارو یا حذف یک دوز از داروی مصرفی قبل از تأملی در باب طب مکمل و حاشیه این روزها مردم به دنبال راه هایی میگردند که بتوانند تندرستی و سلامتشان را تحت کنترل داشته باشند.

در ایالات متحده، صنعت عظیمی برای رفع این نیاز پایهریزی شده که بتواند چیزی فراتر از طب مرسوم، به افراد ارائه دهد. اشتیاق و جاذبهای درمانهای غیرمرسوم ظاهرا برای هر فردی که به خصوص مبتلا به یک بیماری مزمن بوده و علوم پیشرفته ی امروزی قادر به درمان آن نباشند، قوی و زیاد است. بنابراین تعجبآور نیست که چرا آمار استفاده از مداخلات غیرمرسوم پزشکی، این قدر در بن مبتلایان به ام اس بالاست. در حقیقت، اکثر مبتلایان به ام اس ، در برهه ای از روند بیماری شان طب مکمل CAMسود جسته اند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد