قالب وردپرس درنا توس
خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین راه های پیشگیری از جوش صورت…
پیشگیری از جوش صورت
پیشگیری از جوش صورت

بهترین راه های پیشگیری از جوش صورت…

بهترین راه های پیشگیری از جوش صورت…

 

 بوجود آمدن جوش فقط برای نوجوانان نیست بلکه در خیلی از موارد بزرگسالان نیز دچار این عارضه می شوند. یکی از مهمترین عوامل پدید آمدن جوش در بزرگسالان، استرس است که به علت به هم خوردن توازن هورمون، عارضه  جوش حادث میشود. در این قسمت راههایی ساده برای درمان جوش و پیشگیری از بوجود آمدن جوشهایی در آینده را برای شما شرح میدهیم.

  • هرگز جوش خود را دستکاری نکنید این کار موجب عود دوباره بیماری می شود.
  • هرگز از آفتاب به عنوان درمان جوش استفاده نکنید. اگر این کار به طور موقتی جوش را
  • متوقف میکند اما موجب برگشت دوباره جوش، بسته شدن منافذ و ترک برداشتن پوست می شود. همیشه در برابر آفتاب از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.
  • مراقب باشید صورت خود را در کجا قرار میدهید. فشار آوردن گوشی تلفن به چانه، قرار دادن دست بر روی گونه ها و یا لمس بیش از حد صورت باعث بوجود آمدن جوش می شود.
  • از به کار بردن مقادیر زیادی از مواد آرایشی و کرمها در آن واحد خودداری کنید. استفاده از کرم ضدآفتاب قوی، نرم کننده قوی و یا مواد آرایشی قوی باعث تحت فشار قرار گرفتن منافذ پوست شما می شود.
  • محصولات آرایشی مو میتوانند عاملی برای بروز جوش در اطراف موی دم اسبی، پیشانی، گردن، شانه ها و پشت گردن شما باشد. در این حالت لوازم آرایشی و رنگ موی خود را عوض کرده و یا از تماس مواد با این قسمت ها جلوگیری کنید.

مطلب پیشنهادی

بلوز زنانه

ترفند هایی برای ست کردن لباس هایی با مد روز

ترفند هایی برای ست کردن لباس هایی با مد روز   شاید شما دوست داشته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *