بهترین زمان برای مصرف مکمل های غذایی


بهترین زمان برای مصرف مکمل های غذایی

بهترین زمان برای مصرف مکمل های غذایی

 

 اگر چه زمان مشخصی برای خوردن مکمل های غذایی وجود ندارد، ولی خوردن آن در زمان خاص موجب به وجود آمدن عادتی روزانه برای شما در خواهد آمد. با انجام این کار اهمیت مصر مکمل های غذایی برای شما همانند آرایش کردن روزانه خواهد بود. توصیه: بعضی از مکملهای غذایی هنگامی بهتر جذب بدن میشوند که همراه با غذا خورده شوند.

اهمیت کم کردن وزن

 وجود نظم و تربیت در سیستم بدن در زیبایی شما نقش بسیاری دارد. منظور از نظم و ترتیب عملکرد درست اعضای درونی بدن است. اگر بدن شما به طور منظم به دفع ادرار و زهرا به نپردازد. اثرات آن بر روی پوست نمایان خواهد شد، که علت آن نیز، آزاد نشدن مواد زائد از بدن است که بصورت خسته و بی روح شدن پوست ظاهر می شود. اگر شما به زیبایی خود علاقه داشته باشید، این مسئله را به عنوان جزء مهم و سازندهٔ رژیمهای زیبایی در زندگی به حساب خواهید آورد. در چنین موقعیتی استفاده از مواد آرایشی بسیار گران لزومی نخواهد داشت، بلکه با توجه به موارد زیر زیبایی را برای خود به ارمغان خواهید آورد.

فیبر و آب

 این دو ماده عامل مهمی برای کم کردن وزن و افزایش سلامتی شما می باشند. در کل دو نوع فیبر وجود دارد که شما هنگام مصرف باید به آنها توجه داشته باشید.

۱- فیبرهای قابل حل (کم کنندهٔ کلسترول بدن است)

۲ - فیبرهای غیر قابل حل (دشمن یبوست، بواسیر و سرطان معده است)

آب

شما در طول روز نیازمند مصرف آب زیادی هستید، تا مواد زائد و سمی را از بدن خود دفع کنید. سعی کنید در طول روز ۸ لیوان آب بنوشید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد