بهره مندی بیماران مبتلا به ام اس از مزایای پوشش


بهره مندی بیماران مبتلا به ام اس از مزایای پوشش

بهره مندی بیماران مبتلا به ام اس از مزایای پوشش

 

* اگر از طرف تأیید قرار گرفتید و بعدا خواستید دوباره کارتان را شروع کنید، گونه های مختلفی از محرکها و مشوق های :شغلی ارائه می دهد که .کمکتان می کند به آهستگی به سرکارتان بازگردید.

انتخاب گزینه های مناسب شرایطتان

 با همه ی این حرفها، شما بهتر از هرکس دیگری خود را می شناسید و به وضعیت خود آگاهید. شما تنها کسی هستید که میتوانید تصمیم بگیرید صلاح شما در چیست. اگر از آن دسته افرادی هستید که تمام توانتان را برای کارتان می گذارید هیچ انرژی ای به خود یا خانواده تان اختصاص نمی دهید و اگر می دهید مقدار آن اما را با خیلی کم است

 ادامه ی کارتان چندان  کسی را خوشحال نمی کند (نه شما و نه خانواده تان). دیگر، اگر کارتان منبعی عظیم برای عزت نفس شخصی شماست، قبل از دست کشیدن از کار، کمی درنگ کنید و به فکر جایگزینهایی برای حفظ این عزت نفس باشید. در مجموع، دستیابی به تعادل در زندگی، برای در این وضعیت، «درست» یا «غلط» بودن پاسخ ها هیچگاه به درستی مشخص نمی شود. بنابراین، لازم است در مورد گزینه های پیش رو به دقت بیندیشید و بسته به وضعیت خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خوشبختانه، مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهیدکنکاش در موضوع بیمه با ویزیت پزشکان، بیمارستانها، داروهای تجویزی با نسخه، وسایل کمک حرکتی و خیلی چیزهای دیگر که به خاطرام اس بدانها نیاز دارید تا در سلامت به سر ببرید، خیلی گران است. اما خوشبختانه هزینه ی مراقبت های بهداشتی، با بیمه های درمانی، خیلی قابل تحمل تر خواهد باشد-هرچه پوشش بیمه ای فراگیرتر شود، این احساس خوشایند هم بارزتر میگردد.

 بدین ترتیب شما می توانید از مزایای پوشش و هرگونه امتیازات بیمه ای که واجد شرایط آن باشید، بهره مند شوید. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا دریابید چگونه میتوانید تحت پوشش بیمه ی مورد نظرتان قرار بگیرید و تحت پوشش باقی بمانید بدون اینکه نیاز باشد پول زیادی خرج کنید و نگرانی زیادی به خود راه دهید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد