به مشکلات کوچک رسیدگی کنید پیش از آنکه بزرگ شوند


به مشکلات کوچک رسیدگی کنید پیش از آنکه بزرگ شوند

به مشکلات کوچک رسیدگی کنید پیش از آنکه بزرگ شوند

 

زمانی که فرزندانتان شروع به رفتارهای بد می کنند یا متوجه تغییر در رفتار یا خلقیات آنها میشوید، شاید بخواهید بدانید چگونه باید سردر بیاورید که آیا علت این تغییرات ام اس بوده یا مسئله ی دیگری در میان است.

اگرچه دوست ندارید به هم نباید زمان را از دست بدهید. در اینجا به ذکر مثال هایی از این دست میپردازیم و نیز به بهترین راههای برطرف کردن آنها: ۷ فرزند پنج سالهای شما، بعد از اینکه دو سال بود جایش را خیس نمیکرد، دوباره رختخوابش را خیس میکند. موقع خواباندنش مشغول خواندن یک داستان برای او هستید که به شما میگوید نگران این است.

که اتفاق بدی برایتان بیفتد. او همهی داروهایتان را در یخچال دیده و دزدکی آمپول هایتان را از جعبه درآورده و نگاه کرده و اکنون ممکن است مفید است و باعث بهبود بیماریتان می شود. او باید بفهمد شما چگونه از خود مراقبت می کنید.

فرزند ده ساله ی شما ناگهان دیگر دوستانش را به خانه نمی آورد.وقتی صمیمانه با او گفتگو می کنید، درمی یابید دوستانش به خاطر روروکتان او را مسخره کرده اند و این موضوع باعث تألم خاطر اوست. میتوانید به معلم فرزندتان زنگ بزنید و دعوت کنید به خانه تان بیاید؛ جریان را توضیح دهید تا او در مورد ام اسی با بچه ها گفتگو کند و به بچه ها نیز این شانس را بدهید تا روروک شما را از نزدیک مشاهده کنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد