تاثیر برنامه ریزی آینده در رمان حال بیماران مبتلا به ام اس


تاثیر برنامه ریزی آینده در رمان حال بیماران مبتلا به ام اس

تاثیر برنامه ریزی آینده در رمان حال بیماران مبتلا به ام اس

 

با وجود تمام توصیه های متخصصان، این خود شمایید که تصمیم می گیرید کسب کرده و سپس تمام مراحلی را که منجر به احساس آمادگی میشود با او طی کنید - اعم از افزایش پس انداز، تقاضای تسهیلات رفاهی در محل کار، یا کسب تجربه در یک رشته ی کاری دیگر.

اکنون شروع به عملی کردن گام به گام برنامه هایتان کنید. در این مرحله، شما شجاعانه پیش می روید و طرح و نقشه هایتان را وارد عرصه ی زندگی می کنید. عمل به طرحهایتان به شما کمک خواهد کرد که احساس قدرتمندی و آمادگی بیشتری بکنید؛ اهمیتی ندارد در این بین ام اس چه ارمغانی با خود به همراه بیاورد به زندگی خودتان برسید.

خواست ما این است که برنامه ریزی هوشمندانه، بخشی از زندگی تان باشد، اما  مسلماً نمیخواهیم مهمترین بخش باشد. آنقدر درگیر و مشغول برنامهریزی را برای آینده نشوید که زندگی خود و لذت بردن از زمان حال را فراموش کنید.

طی کردن فرآیند برنامه ریزی ، یک ، دو ، سه !! به همین راحتی برنامهریزی در مورد امور مالی، در یک کلام، یعنی فهمیدن اینکه چگونه جوابگوی هزینه های کنونی و سال های آتی خود باشید. این برنامهریزی به گونه ای است که به شما  اطمینان میدهد در قبال نیازهای کنونی و همچنین هرگونه نیازی که پیشبینی آن را را از قبل کردهاید، منابع کافی در اختیار خواهید داشت. بنابراین، برنامهریزی موفقیتآمیز به این بستگی دارد که نیازهای آینده تان را تا آنجا که می شود، پیشبینی کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد