قالب وردپرس درنا توس
خانه / درمان دیابت / تاثیر مثبت آب شلغم وسیب زمینی ترشی در درمان دیابت
سیب زمینی ترشی
سیب زمینی ترشی

تاثیر مثبت آب شلغم وسیب زمینی ترشی در درمان دیابت

تاثیر مثبت آب شلغم وسیب زمینی ترشی در درمان دیابت

آب شلغمdessert-wines

 

استفاده از انسولین های گیاهی به طور خام نتیجهٔ بهتری دارد و مخصوصاً نوعی که در شلغم است در اثر پختن از بین میرود. و برای درمان دیابت آب شلغم را گرفته و با مایعات دیگر مانند آب هویج زردک مخلوط کرده وبنوشید تا گواراتر باشد

سیب زمینی ترشی

یک غذای ایده آل برای مبتلایان به دیابت، سیب زمینی ترشی است که از خانواده گل آفتابگردان میباشد. به این غده، «شلغم فرنگی» هم میگویند در صورتی که از قدیم در آسیا وجود داشته است. در هند آن را پخته میخورند، در اروپا نیز آن را میپزند. وکباب کرده میل میکنند، زیرا بهترین غذا برای مبتلایان به دیابت است، و از بروز آن جلوگیری میکند. این غده دارای انسولین گیاهی است که پایه انسولین حیوانی و محرک لوزالمعده در تولید انسولین است.

کسانی که در اثر ابتلا به دیابت لاغر و ضعیف می شوند، غذایی بهتر از سیب زمینی ترشی برای تقویت نخواهند یافت، آنها را چاق می کند، غرایز جنسی را بیدار میکند، برای سرفه و خشونت سینه و حنجرههم مفید است. زود هضم و درمان کنندهٔ زخم معده و روده است. ترشی ان زودتر هضممیشود برای این که پخته میل شود باید اول آن را در آب جوشانده و آب آن را دور ریخت و بعد آن را با گوشت گوسفند کمی تفت داده، (با روغن زیتون کمی تفت دهید که زیاد سرخ نشود) کمی نمک دریا زده میل نمایید. در ساختار آن؛ نشاسته، تانن،مواد پروتئینی و چربی و یک ماده مخصوص ضد دیابت وجود دارد و نیز سرشار از مواد معدنی و آنزیمهای مفید است. سوختهٔ آن جهت تقویت موو ضماد آن جهت درمان بیماریهای جلدی وزخم هاى پوستی تجویز شده است.

مطلب پیشنهادی

توصیه های مهم غذایی

توصیه های مهم غذایی چیست؟!

توصیه های مهم غذایی چیست؟! توصیه های مهم غذایی  خوردن دارچین برای زنان باردار و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *