قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / تاثیر کلم بر سرطان معده در طب سنتی
نقش کلم در سرطان معده
نقش کلم در سرطان معده

تاثیر کلم بر سرطان معده در طب سنتی

تاثیر کلم بر سرطان معده در طب سنتی

نقش کلم در سرطان معده

سابقه درمان بیماری ها با گیاهان دارویی به قدمت تاریخ زیست انسان بر روی کره زمین است و انسان به کمک گیاهان دارویی خود را درمان کرده و می کند
انسان تنها با دارو های شیمیایی درمان نمی شود بلکه همه عوامل طبیعی نقش درمان را داردودارو نهایتا نقش پیشگیری را در براربیماری ها ایفا می کند.وجود گیاهان در طبیعت یکی از نعمت های بزرگ الهی محسوب می شود. سرطان معده یکی از بیماری های شایع است که نتیجه عفونت با باکتری هلیکو باکتر پیلوری می باشد که آلکالوئید سولفورافان موجود در گیاه کلم از بین بردن این باکتری آنرا درمان می کندو این یک راه درمان گیاهی برای یک بیماری خطرناک سالانه جان میلیون ها انسان را می گیرد می باشد.

13

کلم از نیرومندترین موادغذائی ضدسرطان معده است. یالی تحقیق بسیار جالب که در ایالت هیلونگجیانگ در شمال چین که سرطان معده در بین ساکنان آنجا بیداد می کندانجام گرفته، نشان می دهد که بین انواع سبزیها کلم مفیدترین ماده غذای شفابخش سرطان معده است. در این تحقیق سبزیهای از قبیل کلم چینی، اسفناج، کدو، بادنجانی امر . لوبیاسبز، مورد بررسی قرار گرفته و همه آنها برای کاهش تعداد مبتلایان به سرطان مؤثر بوده اند ولی سرآمد آنها کلم چینی بوده است. و در افرادی که در هر روز فقط یا سومین سیاری پیمانه و یا تنها در حدود دو قاشق سوپخوری کلم پخته می خورده اند احتمال مبتلا شدن بهسرطان معده محسوسا خیلی کمتر بوده است.

 

مطلب پیشنهادی

مصرف کوکائین یا کوکائین کراک در زنان

    استفاده از داروهای روان گردان / موادغیرقانونی مطالعات متعددی اثرات استفاده از مواد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *