ترفندهای آرایش مو…


ترفندهای آرایش مو…

ترفندهای آرایش مو...

 

مش کردن موها

مش، خطوطی عمودی بر روی موها بوجود میآورد که صورت افراد را لاغرتر نشان می دهد.

پوش دادن موها

 پوش دادن موها، چون ارتفاع موها را بالا میبرد، در نتیجه صورت را کشیده تر نشان میدهد.

روشن کردن موها(های لایت)

های لایت کردن موها، بر روی موهای شما یکی دو سایه بوجود می آید که این کار صورت شما را زیباتر می کند، و استخوانهای گونه های شما را لاغرتر نشان میدهد.

نگذارید مدل موهایتان شما را پیر نشان دهد.

 به رنگ موهای خود توجه کنید. قانون رنگ کردن درست موها این است که موهایتان را نه آنقدر روشن و نه خیلی تیره کنید. موهای تیره، افراد مسن را عبوس نشان میدهد. با بالارفتن سن، انسانها رنگدانه های پوست خود را از دست می دهند و زنانی که در سنین بالا بیش از اندازه موهای خود را روشن میکنند، باید لوازم و مواد آرایشی بیشتری برای توالت کردن خود به کار برند تا فقدان این رنگدانه ها را بر روی پوست خود جبران کنند. در نتیجه سایه های روشن و درخشان در موها، صورت را دلچسب تر میکند.

موهای خود را متناسب با صورتتان کوتاه کنید.

 من زنان زیادی را دیده ام که سالها از عمر آنها گذشته و هنوز موهای خود را متناسب با صورت خود کوتاه نکردهاند و یا از مواد آرایشی بیش از اندازه استفاده کردهاند. شما با رهاکردن آن مدل قدیمی مو، و به کاربردن یک آرایش موی مدرن و ساده، میتوانید صورت خود را جوان تر نشان دهد.

صرفه جویی در زمان چگونه فرآورده های آرایشی میتوانند در وقت شما صرفه جویی کنند؟

     • شامپوهایی که حاوی نرم کننده نیز باشند، شما را یک قدم تا شستشوی کامل جلو میبرند.

  • خوشبوکننده ها و طراوت دهنده های مو، هنگامی که وقت برای شامپو کردن نداشته باشید، شمارا از بوی نامطبوع موها خلاص میکنند.
  • شامپوهای خشک و سریع که حاوی پروتئین و اسیدها هستند، جذب آب را به حداقل می رسانند.

 توصیه: با اینکه نرم کنندههایی که می بایستی روی سر باقی بمانند، در وقت شما برای آبکشی موها صرفه جویی میکنند، ولی فقط زمانی از این نوع نرم کننده ها استفاده کنید که موهای شما فوق العاده خشک و یا خراب شده باشند. چون این نوع نرم کننده ها، به شادابی و سلامت موها آسیب میرسانند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد