ترفندهای داشتن مژه های بلند و پرپشت…


ترفندهای داشتن مژه های بلند و پرپشت…

ترفندهای داشتن مژه های بلند و پرپشت...

 

چگونه می توان بهترین مژه ها را داشت؟

آخرین مرحله آرایش شما، رسیدگی به مژه ها میباشد. همیشه سعی کنید از فر مژه استفاده کنید. فرمژه موجب می شود که چشمان شما درشتتر، زیباتر و شاداب تر بنظر برسد. فر مژه برای بهتر شدن حالت چشم یک وسیلهٔ ضروری است. سعی کنید همیشه قبل استفاده از ریمل، مژه های خود را فر بدهید.

  • مقدار کمی پودر به مژه هایتان بزنید. پودر همانند روکشی روی مژه قرار میگیرد و ریمل به آن خواهد چسبید.
  • فرمژه را برای چند ثانیه با سشوار گرم کنید، تا همانند دستگاه فر برای چشمها به کار رود.

توصیه: برای اینکه مژهها بطور کامل فر بخورند، دوبار مژه ها را فر بزنید. برای این کار دو سر فرمژه را از هم باز کنید و نزدیک ریشه های مژه قرار دهید. دسته های فر مژه را به آرامی به مدت ۳۰ ثانیه فشار دهید. این کار را برای ۳۰ ثانیه دوم تکرار کنید. این طرز کار، فر مژه های شما را طبیعی نشان میدهد.

  • به قسمت بالایی مژهٔ خود برای بار دوم ریمل بزنید و برس را بطور افقی بر سرتاسر مژهها به آرامی حرکت دهید. وقتی برای بار دوم ریمل می زنید آن را بطور مداوم انجام دهید و وقفه در کار خود نداشته باشند. ریمل، مخصوصاً نوع ضد آب آن بسرعت خشک میشود.

 چگونه می توان خواب آلودگی چشمان را از بین برد؟

 بر روی ریمل معمولی خود ریمل آبی سیر بزنید و بیشتر به نوک و گوشه های بیرونی مژه ریمل بزنید. اگر ریمل آبی سیر در دسترس ندارید، فقط ریمل معمولی خود را در سایه چشم آبی فرو برید و سپس ریمل بزنید.

  • توصیه: تنها کاربرد ریمل، رنگی کردن مژهها نیست، بلکه یک ریمل خوب ویژگیهای دیگری نیز دارد. موقع انتخاب، ریملی انتخاب کنید که این ویژگیها را دارا باشد.
  • ریملهای فرد هنده:
  • این ریمل ها خاصیت انعطاف پذیری دارند، با استفاده از این ریمل، مژه ها بعد از ریمل زدن .خشک می شوند و کمی جمع شده و بطرف بالا بر میگردند

ریملهای شانه دار

 شانه های این ریملها به ردیف کردن مژه ها کمک میکند. فوراً بعد از هر بار ریمل زدن .مژه ها را شانه بزنید .


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد