ترفند هایی برای ست کردن لباس هایی با مد روز


ترفند هایی برای ست کردن لباس هایی با مد روز

ترفند هایی برای ست کردن لباس هایی با مد روز

 

شاید شما دوست داشته باشید همانند هنرپیشه های نمایش ها و برنامه های تلوزیونی ،لباس های شیفون دار بدن نما را بپوشید، و همانند آنها بنظر آید. آیا از عواقب آن آگاهید؟ همیشه به دنبال لباسهای آستردار باشید، و یا زیر لباسهای خود زیرپوش بپوشید. طراحان با رایج کردن لباسهای زیر مدل جدید، این خط فکری را در ما بوجود میآورند که به دنبال پارچه های مات و نازک برای لباس خود باشیم.

 اگر شما از اینکه بیش از حد بدن خود را نمایش دهید، احساس ناراحتی می کنید، از زیردامنی استفاده کنید. این طرز لباس پوشیدن مدلی زنانه و جذاب، است وقتی که همراه با بالاتنه ای کوچک کتی زنانه و کفش پاشنه بلند باشد.

تور همیشه نوع ساده آن را انتخاب کنید، و یا تور را درکت های زنانه، بلوزها و زیرپوش های زنان به کاربرید. تور را در زیر بالاتنه های تنگ و کیپ بدن بدرستی قرار دهید، چون هرگونه پف کردگی در زیر لباس آن را بد ریخت میکند. دامن توری که بصورت لخت بر روی بدن ریخته باشد، با کتی ساده، یک انتخاب عالی است و ظاهر بسیار مدرن و شیکی دارد

چین

 زیاد در لباس مخصوصاً در زیر لباسهای مدل دار مناسب نیست. داشتن چین بر روی لبه دامن و یا بلوز عادی تر بنظر میرسد.

  • پارچه های نقش دار

پارچه ای با زمینه ای تیره و یا سیاه فوق العاده شیک است و برای تمامی فصول کاربرد دارد. در ضمن مراقب باشید که چگونه از این لباسهای نقش دار استفاده کنید. چون نقش های رنگی روی پارچه، جلب توجه می کنند. اگر در بعضی از قسمتهای بدن نگران لک شدن این نوع پارچه ها هستید، بهتر است از این نوع پارچه ها استفاده نکنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد