ترفند های کاربردی در آرایش صورت 


ترفند های کاربردی در آرایش صورت 

ترفند های کاربردی در آرایش صورت 

 چگونه بدون وجود آینه رژ لب بمالیم؟

با دقت رژلب را بر روی لب پایین خود و همچنین خمیدگی لب بالایی خود بکشید. هر دو لب را بر روی هم بمالید، تا رژلب به تمامی قسمتهای لب شما مالیده شود.

چگونه از رنگ پس دادن رژ لب جلوگیری کنیم؟

 قبل از مالیدن رژ لب، به اطراف لب خود کرم پنهان کننده بزنید، تا از پس دادن رژلب به اطراف دهان جلوگیری شود وقتی رژ لب شما میشکند  میتوانید به راحتی آن را مرمت و تعمیر کنید. برای این کار انتهای رژ شکسته شده را روی کبریت روشنی نگه دارید. سپس رژلب را به جای اولیهٔ خود فشار دهید و برای مدت یک شب رژ را در یخچال بگذارید، تا سفت و محکم شود.

وقتی ریمل چشمهای شما پایین میریزد.

در این زمان ابتدا پارچه ای نخی را در شیر پاک کن خود فرو برید و به آرامی ریملهای ریخته شده را پاک کنید. سپس کرم پودر صورت خود را با یک اسفنج مرطوب تعمیر و بازسازی کنید.

وقتی کرم پنهان کننده ندارید

۱) از سایه چشم چرب استفاده کنید.

۲) این سایه را در ظرف کرم پودر خود بریزید. در این زمان غلظت آن بیشتر شده و درست شبیه به کرم پنهان کننده می شود. در ضمن رنگ آن را مناسب با پوست صورت خود انتخاب کنید.

وقتی خط ابروی خود را گم کرده اید.

یک مداد شماره دو تهیه کرده و آن را به مقدار لازم تیز کنید. ذرات کوتاه پر مانند را نیز در دسترسی داشته باشید، همراه با این مداد ذرات را بر روی ابروی خود قرار دهید، فقط مراقب باشید که پوست خود را نخراشید، یک مداد سایه چشم پودری ظاهری ملایم به صورت شما می دهد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد