تصمیم های مهم پیش از بحران های بزرگ در بیماری ام اس 


 تصمیم های مهم پیش از بحران های بزرگ در بیماری ام اس 

 تصمیم های مهم پیش از بحران های بزرگ در بیماری ام اس 

 

اگرچه اغلب بیماران هیچگاه به مراقبتی در این سطح احتیاج پیدا نخواهند کرد، بحث در مورد این گزینه ها پیش از وقوع شان، این امکان را به خانواده ها میدهد که احساسات و نیازهای شان را جمع بندی کنند تا مجبور نباشند این گونه تصمیم های دشوار را هنگام بروز بحران بگیرند ممکن است یک گزینه برای فرزندتان این باشد که برای ادامه ی زندگی نزد شما بازگردد، اما مهم است در مورد تمام جوانب، گفتگو شود تا مطمئن شوید خواسته های «همه» در این رابطه برآورده می شود.

 اگر فرزندتان به دلایل جسمانی یا مالی نزد شما بازگردد، او را با آغوش باز بپذیرید و رابطهې فرزند - والدى دوباره برقرار کنید. در غیر این صورت، همان قوانینی که قبل از ترک خانه بین شما وجود داشته است، پابرجا می ماند (ممکن است این موضوع به دوران نوجوانی فرزندتان بازگردد). هر فرزندی که مدتی به صورت مستقل زندگی کرده است، تمایل دارد باز هم تا اندازهای این حالت را حفظ کند و در رفت وامد قدری آزاد باشد.

از طرف دیگر، شما ممکن است درست مثل قدیم، شروع کنید به نگرانی در مورد آسایش و سلامتی فرزندتان -- به خصوص که دچار مشکلات حرکتی، بینایی یا شناختی هم باشد که امکان دارد در رانندگی و فعالیتهای دیگرش تأثیر بگذارد. یک گفتگوی صادقانه کمک میکند طرحی پیاده کنید که برای همه - عملى باشد. در کل، توصیه می کنیم تا آنجا که برایتان امکان دارد، شما و فرزندتان، استقلالتان را حفظ کنید و در همان حال یکدیگر را از وضع هم مطلع نمایید که به کجا میخواهید بروید و یا چه کار می خواهید بکنید و هروقت خواستید، زمانی را مثل یک خانواده در کنار یکدیگر بگذرانید و دور هم جمع شوید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد