قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح
روش انتخاب نوزاد دختر
روش انتخاب نوزاد دختر

تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح

تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح

روش انتخاب نوزاد پسر

الف) قبل از هر نزدیکی، زن باید درون مهبل خود را با محلولی از دو قاشق غذاخوری جوش شیرین در یک لیوان آب به وسیله سرنگهای بزرگ اما بدون سوزن شستشوی قلیایی دهد.

ب) عمل نزدیکی باید هرچه نزدیکتر به لحظه تخمک گذاری انجام گیرد.

ج) انزال برای زن لازم نیست، اما رسیدن به این مرحله مطلوب است. اگر زن معمولا به مرحله انزال میرسد، همسرش باید انزال خود را با وی همزمان سازد یا بگذارد زنش قبل از او به مرحله انزال برسد.

د) توصیه میشود مرد نزدیکی را از جهت عقب انجام دهد، با استفاده از این روش، میتوان اطمینان یافت که اسپرم به جای قرار گرفتن در دو ناحیه مجاور رحم، دقیقاً در مدخل رحم قرار گیرد. اسپرم در مدخل رحم بدین علت مطلوبیت دارد که ترشحات درون دهانه رحم خود رحم حتی با وجود استفاده از شستشویی قلیایی نیز از ترشحات مجرای مهبل بسیار قلیایی تر خواهد بود، و محیط قلیایی مساعدترین موقعیت برای فعالیت اسپرم نر میباشد.

ه) به مردان نیز توصیه می شود تا آلت تناسلی خود را در لحظه انزالی هرچه عمیق تر به داخل مهبل فرو کنند. این عمل به قرار گرفتن اسپرم در نزدیکی دهانه رحم کمک خواهد کرد.

روش انتخاب نوزاد دختر

الف) قبل از هر نزدیکی یا هم بستری باید درون مهبل را با محلولی از دو قاشق غذاخوری سرکه سفید در یک لیوان آب به وسیله سرنگ های بزرگ اما بدون سوزن شستشوی اسیدی داد. گرچه انتخاب زمان نزدیکی امکان دارد به تنهایی برای داشتن دختر کافی باشد اما انجام شستشوی اسیدی احتمال موفقیت را بسیار افزایش میدهد زیرا محیط اسیدی اسپرم های نر را از تحریک باز می دارد.

ب) عمل نزدیکی باید دو تا سه روز قبل از تخمک گذاری زن متوقف شود.

ج) اگر زن هنگام نزدیکی معمولا به مرحله انزال می رسد باید بکوشد تا از ایجاد آن جلوگیری کند. و یا مرد بدون عشق بازی با زن و زودتر از حد معمول انزال شود. زیرا ترشحات قلیایی با رسیدن به مرحله انزال زن افزایش یافته و همین ترشحات شانس موفقیت اسپرم های ماده  تضعیف یا حتی خنثی می کند.

د) باید سعی شود در هنگام نزدیکی اسپرم های درون منی احتمال کمتری جهت آزاد شدن در دهانه رحم داشته باشند و جهت رسیدن به این نظر باید نزدیکی در یک وضعیت روبه رو انجام گیرد و یا مرد بخوابد و زن در بالا قرار گیرد وپساز انزال مرد، زن از بیرون ریختن منی ممانعت به عمل آورد و مدتی بدون این که پاها را بالا نگه دارد طاق باز بخوابد. در غیر این صورت اسپرمها ممکن است بتوانند از محیط اسیدی درون مهبل دور شده و سالم بگریزند. به مرد توصیه میشود آلت تناسلی خود را هنگام انزال به مقدار کمتری درون زن فرو کند. استفاده از این روش نیز موجب خواهد شد تا اسپرمها در معرض اسید درون مهبل قرار گرفته و ناگزیر از میان اسیدهای موجود شنا کنند تا خود را به دهانه رحم برسانند.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *