قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای پوست و مو و ناخن / تغییرات پوست از طریق عفونت های ویروسی راچگونه درمان کنیم؟
عفونت های ویروسی
عفونت های ویروسی

تغییرات پوست از طریق عفونت های ویروسی راچگونه درمان کنیم؟

تغییرات پوست از طریق عفونت های ویروسی راچگونه درمان کنیم؟

عفونت ویروسی

نمی توان عفونت هایی مانند تبخال را به صورت قطعی درمان کرد، اما میتوان آثار و نشانه های آن را کاهش داد. در هنگام تبخال و ظهور تاول های ناحیه لب، اقدامات زیادی با وجود دارند که عوارض ناشی از آن راکاهش میدهد. در این جا داروهایی که سیستم دفاعی را تقویت می کنند، مناسب به هستند. در مورد استفاده از داروها بهتر است که با شروع اولین آثار و نشانه ها به عنوان مثال خارش و یا سوزشاستفاده را آغاز کنید تا از پیشرفت بیشتر ویروس در حد امکان سریع تر جلوگیری کنید.

موارد استعمال

در مواردی که شخص استعداد ابتلا به تبخال و یا تاول های روی لب را دارد باید از روش پیشگیری در شکل و فرم استفاده از آب برای مدت زمان طولانی یعنی شست وشو استفاده کند، زیرا اغلب بسیار موثر و مفید هستند. در مواقعی که شخص مبتلا به عفونت بسیار سخت شده است. باید از کمپرس های سرد و مرطوب (پارچه های مرطوب) استفاده کند، همچنین افزودن جوشانده پوست بلوط ( و بابونه )نیز برای کمپرس و حتی به عنوان جوشانده برای خوردن بسیار مفید هستند. از سرایت و گسترش این بیماری در محیط خانواده جلوگیری کنید: به این شکل که از استفاده گروهی از لیوان و قاشق و چنگال، حوله و رژ لب و قرار دادنمسواک ها در کنار هم خودداری کنید.

وسایل درمان و داروها 

ویروس ها و عوامل به وجود آورنده  بیماری ها و همچنین عوامل و آثار بروز بیماری مانند درد، سرخی، ورم و خارش را باید به کمک داروها، درمان نمود، اما با استفاده از دیگر روشها میتوان سلامت را تسریع بخشید.

مطلب پیشنهادی

پرپشت کردن موها

دراز و پرپشت کردن موها قسمت اول

دراز و پرپشت کردن موها   ۱) با برگ های گیاه کنجد و برگهای بوته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *