تفاوت لولایت و های لایت در چیست؟


تفاوت لولایت و های لایت در چیست؟

تفاوت لولایت و های لایت در چیست؟

لولایت(low light)وهای لایت:(high light) رو ی مو چگونه انجام می شود 

بطور کلی مفهوم آن این است که بر روی موهای روشن، تکه های تیره در می آوریم. این کار می تواند با فویل یا کلاه مش انجام شود. لو لایت بر روی موهای اروپائیها به آسانی با رنگ انجام میشود که نتیجه  آن بسیار زیباست. بر روی موهای آسیایی ها بیشتر مواقع ای کاربرد دارد که مو بسیار روشن شده و زردی زیاد آن نوعی زنندگی ایجاد کرده است. در این صورت آرایشگر می تواند با پیشنهاد لولایت چهره مشتری را ازیکنواختی درآورد و با ایجاد رفله های تیره، نوعی سایه روشن زیبا بر روی موی مشتری ایجاد کند.

که نتیجه ی آن در مرحله ی اول جوانتر شدن چهره فرد و در مرحله دوم موهای روشن یکنواخت، درخشانتر به نظر میرسد و جذابیت چهره بیشتر می شود. . رگه های تیره میتواند از پایه های ۳ و ۴ از هر سری رنگ و به دلخواه باتوجه به رنگ چهره و موی مشتری انتخاب شود. این کار به سلیقه فردبستگی دارد. به عنوان پیشنهاد می توانید از سری رنگهای گرم طلایی و شکلاتی از پایه های ۳ یا ۴ بر روی موهای بلوند و روشن استفاده کنید. نوعی هارمونی زیبا ایجاد میکند. . همچنین از کاربردهای لولایت زمانی است که فرد مو را بلوند کرده و حالا رشدیک یا دو سانتی ریشه دارد. میتوانید هم رنگ ریشهی مور تکه های باریک تیره در بیاورید. اگر رنگ ریشه ی مو تیره است از پایه ی قهوهای متوسط و قهوه ای روشن استفاده کنید. بدین ترتیب تا مدتی طولانی تر موهایتان همچنان زیبا و مرتب و فانتزی به نظر می رسند.

های لایت:(high light)

های لایت برعکس لولایت است. یعنی بر روی موهای تیره رگه های روشن تر در می آوریمدرهای لایت با رنگ تا حدود سه درجه و با دکلره تا هشت درجه مو را روشن تر می کنند و تکه های بسیار روشن مثل انواع بلوندهای دودی، زیتونی، کاهی، مرواریدی و رنگ های خاصی مانند مسی، صورتی، قرمز، سورمه ای..... ایجاد می کنند.

اگر تفاوت رنگ موی پایه و تکه های انتخابی تا حدود ۳ درجه باشد (که توسط رنگ مو ایجاد می شود) به آن در اصطلاح عموم های لایت و اگر این تفاوت رنگ تا هفت درجه باشد به آن مش میگویند. (که با استفاده از دکلره ایجاد می شود).


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد