قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص مردان / تنبلی بیضه ها علل ناتوانی جنسی!!!
تنبلی بیضه ها
تنبلی بیضه ها

تنبلی بیضه ها علل ناتوانی جنسی!!!

تنبلی بیضه ها علل ناتوانی جنسی!!!

تنبلی بیضه ها

ساختمان بیضه می تواند سالم و طبیعی باشد اما در عین سلامتی ظاهری، دارای ناتوانی و نارسایی باشد، یعنی؛ تنبل است و به مقدار لازم « منی» برای یک آمیزش لذت بخش تولید نمی کند. کسانی که دارای این نارسایی هستند، در آغاز آمیزش جنسی مانند فرد سالم دارای شهوت اند و خوب شروع می کنند ولی پس از مدتی تلاش می بینند که از «منی» خبری نیست و «انزال» به آن هادست نمیدهد باز هم تلاش می کنند و عرق میریزند ولی همچنان بدون «انزال» از کار آمیزش با همسر خود بازمی مانند و خود و جفت خود را ناکام می گذارند. کسانی که دارای دستگاه تناسلی سالم و بیضه های متناسب هستند و در عین حال، هنگام آمیزش جنسی، بیضه ها تنبلی می کنند و آن هارا به لذت «انزال» نمی رسانند، علت آن بیشتر نخوردن غذاهای مناسب و «منی زا» است. این افراد، یا در غذاهایشان چاشنی ها و موادی میریزند که تولید کننده «هورمون مخالف» یعنی هورمون  زنانه است و یا غذاهایشان از نظر ارزش غذایی و « منی زا» بودن در سطح پایینی میباشد. در اینجا لازم است که از غذاها، مواد و چاشنی هایی که میتوانند نیروی جنسی مردانه را کم کنند و حتی آن را خنثی نمایند، نام ببرم که عبارتند از:

کافور، رازیانه، زنیان، کاهو، تخم کاهو، گشنیز، تخم گشنیز، گوشت حیوان ماده، قهوه خردل، الکل، سیگار زیاد و مواد مخدر.

این گونه غذاها و موادی که در بالا نام برده شد، باید توسط مردان به هیچ وجه مصرف نشوند، زیرا مصرف بی رویه و تکراری آن هامی تواند نیروی جنسی مردها را رفته رفته کم کند و سپس در اثر مصرف دایم، مرد را به کلی خنثی و ناتوان سازد.

برای درمان تنبلی بیضه ها، غذاها و خوردنی های زیر سفارش میگردد.

جوانه گندم، پخته شلغم در شیر تازه، ثعلب، جلغوزه (پسته شامی)، کله گنجشک با فلفل سبز تازه و پیازچه، میگو همراه با فلفل سبز تازه و پیازچه، موز یا شیر موز، نارگیل یا شیر نارگیل، آب هویج، جگر سیاه همراه با پیازچه و فلفل سبز تازه، پلوی زعفران دار همراه با پیازچه، ماهی همراه با فلفل سبز تازه و پیازچه، فلفل سبز و پیازچه به مقدار کم همراه هر وعده غذایی.

مطلب پیشنهادی

جلوگیری طبیعی توسط مرد

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان   در حال حاضر دو روش پیشگیری از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *